Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|

To jest prawdziwa nienawić. Zobaczysz zemstę sąsiada na Google Earth

18
Podziel się:

Ukrytą wiadomość na jednym z amerykańskich pól internauci odkryli za pomocą Google Earth.

To jest prawdziwa nienawić. Zobaczysz zemstę sąsiada na Google Earth
(Google Earth)

Wiadomość przez usługę Google wysłał jeden z farmerów w Sequim, w stanie Waszyngton. Wyciął on w polu zboża wielki napis "A Hole", co znaczy po polsku dupek. Aby nie było wątpliwości o kogo chhodzi, napisowi towarzyszy niemała strzałka, wskazująca na dom.

Napis został odkryty dzięki funkcji zdjęć historycznych. Pozwala ona na zobaczenie, jak dane miejsce wyglądało w przeszłości i w jaki sposób się zmieniało. Napis w polu został wyryty w okresie od listopada 2011 do lipca 2013 - czytamy na serwisie Mashable. Jeżeli sąsiedzi naprawili swoje relacje, lepiej żeby sprawa do nich nie dotarła.

Wyszukiwanie różnych kształtów w Google Earth stało się popularne. W przeszłości zdarzało się internautom odkrywać wraki samolotów, ciekawe kształty gór a nawet pola minowe, czy zaginione miasta.

Google Earth działa od 2005 roku. Program stworzyła amerykańska firma Keyhole jeszcze w 2001 roku, jednak w 2004 roku została wykupione przez Google i rok później przemianowana na Google Earth. Umożliwia on wyświetlanie zdjęć satelitarnych, panoram zrobionych z poziomu ulicy oraz informacji geograficznych i turystycznych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(18)
zxc
5 lata temu
Panie Albercie, powinien Pan zaczac pisac w ramach wiedzy, ktora Pan posiada albo w ogole przestac... Nawet nie przeczytal Pan drugi raz tego co napisal i nie poprawil bledow. Autorowi zdjecia zapewne chodzilo o dziure, taka zabita dechami - rozumie Pan?
kolokwium
5 lata temu
Alberciku K. Uświadom nas co znaczy "nienawić" i dlaczego "chhodzi" przez podwójne h?!
king
5 lata temu
czy Wy macie w ogóle jakiegoś redaktora albo recenzenta? te pseudoartykuły mają za każdym razem błędy merytoryczne...
Szach i mat s...
5 lata temu
Widzę, że znawcy angielskiego się odezwali. Szkoda, że większość jest w błędzie. Jakimś cudem teraz autor nie popełnił błędu. A jeszcze gorsze jest to, że inne osoby lajkują te komentarze, bo myślą tak samo :D:D
Ja
5 lata temu
nienawić - co to jest?
ala
5 lata temu
Gdzies mu "ass" zginelo ...
Dr Satan
5 lata temu
Hej poligloci :). Jak będziecie mieli problem z tłumaczeniem to dajcie znać. A Hole -> Polite, unoffensive manner to refer to someone as an asshole. Ejj, cebulaki :)
emkaemka
5 lata temu
w usa zdążą zrobić fotki między żniwami a orką a moja fulica nieaktualizowana od 7 lat
gos
5 lata temu
A skąd wiadomo że to sąsiad zrobił? W zbożu to wiadomości lubią przekazywać obcy...
hahahha
5 lata temu
you suck o2 !
hehehehe
5 lata temu
może chodziło o jego żonę, tą co ma fajną dziurkę
agata<<
5 lata temu
Gdyby tam było napisane "asshole" to faktycznie byłoby to słowo "dupek" (lub "pierdoła"), a póki co jest tam napisane "dziura" - drogi autorze. Samo "a" przed rzeczownikiem, to zdaje się jest to przedimek nieokreślony, chyba, że coś się radykalnie zmieniło w języku angielskim, czego ja jeszcze nie wiem ;))) Pozdrawiam słonecznie!
Frodo
5 lata temu
Nienawic mały błąd! !!
poliglota
5 lata temu
zapomnieli o "ss"
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić