Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Olga Wilk
|
aktualizacja

Tragedia koło Włoszczowy. 14-latek utonął w zbiorniku

27
Podziel się

Nastolatek wskoczył do wody i nigdy z niej nie wypłynął. Służby wezwał jego kolega. Tragedia rozegrała się w miejscowości Dąbie koło Włoszczowy.

Tragedia koło Włoszczowy. 14-latek utonął w zbiorniku
(PSP Włoszczowa)
bELyQoth

Nastolatek pochodził z powiatu jędrzejowskiego. Jak podaje echodnia.eu, zbiornik, w którym pływali, jest położony na terenie prywatnym. - Z naszych informacji wynika, że obowiązuje tam zakaz kąpieli - mówił w rozmowie z portalem Karol Bator z włoszczowskiej policji.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej i najbliższe jednostki OSP. Wody zbiornika przeszukiwali ratownicy. Akcję utrudniały nieregularne dno i mętna woda. Strażacy pracowali przez dwie godziny, ale ich wysiłki na nic się nie zdały.

Ciało chłopca odnaleziono w końcu na głębokości dwóch metrów. Udało się to dopiero nurkowi ze specjalistycznej grupy wodno-nurkowej ze Starachowic. Zwłoki chłopca wydobyto na brzeg, gdzie lekarz pogotowia mógł już tylko stwierdzić jego zgon.

bELyQotj

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Suche i wtórne utonięcia
bELyQotK
KOMENTARZE
(27)
Tomek
3 lata temu
Zaloguj mi was
L.K,JMHNBGF
3 lata temu
OGROMNA TRAGEDIA, NIESTETY NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA TEGO LATA... JUTRO KOLEJNE TRAGEDIE. BŁAGAM O ROZSĄDEK.
jaca
3 lata temu
2 matry?nawet jakby się odbijal od dna to by doskakal do brzegu,chyba ze potem ciało zniosło na plycizne,szkoda chlopaka
bELyQotL
kolo
3 lata temu
Sinice są żarłoczne
nnn
3 lata temu
Selekcja naturalna. Koniec tematu.
kijsa
3 lata temu
Selekcja naturalna....
Leszek
3 lata temu
czy tych dzieci nie stać na baseny za 10 zł ??? przecież rodzice dostaja po 500+ a dzieci chodzą na zbiorniki !!!! gdzie opieka nad nieletnimi ????
lol
3 lata temu
Jak by człowiek miał skrzela i płetwy to był by rybą! Nie pływam, nie latam i żyję. Da się tylko trzeba chcieć!
rthtjk
3 lata temu
skoczył do wody i nigdy z niej nie wypłynął - super tekst
Maryja
3 lata temu
Na tyle co się mówi,prosi i ostrzega to nie widzę tu żadnej tragedii.
Ad
3 lata temu
I co z tego a co mnie to interesuje
Erynininienie
3 lata temu
Tłumaczenie? A po co, skoro jest to zupełnie jawne, ale nie wiem, dla czego pracownicy archiwum UW tak strasznie ciężko zgodzili się, abym mógł się z nią zapoznać. Dla czego z takim oporem i po takim czasie dopiero mi to umożliwili? Ciekawe. Czytałem w oryginale pracę doktorską pewnego Jarosława, w której cytował takich klasyków demokracji i Solidarności, jak: Marks,Engels,Lenin,Bierut,Osóbka-Morawski,Cyrankiewicz,Gomułka,Gierek,Sokorski,Kąkol,Werblan,Kliszko czy Jerzy Urban i obronił ją już w 1976 roku, w wieku 27 lat u samego Kierownika Katedry Prawa Radzieckiego Uniwersytetu Warszawskiego, u niejakiego Stanisława Ehrlicha, majora wojsk politycznych LWP, który w 1939 roku, będąc pracownikiem Prokuratorii Generalnej WP, zamiast zgłosić się, jako oficer rezerwy, do wojska i bronić Polski, "zgubił" się, by odnaleźć zaraz we Lwowie, na terenie ZSRR, ale nie jako jeniec polski w łapach sowieckich, by potem wylądować w Charkowie, czy innym Katyniu, ale jako skwapliwy wykładowca "prawa" na
kolaniak
3 lata temu
A od kiedy to "kolano" leczy się na Oddziale Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych i to najlepszym w kraju, tj. w szpitalu wojskowym przy ul. Szaserów? Normalnie powinien leżeć na ortopedii, o ile oczywiście ból kolana kwalifikuje się na leczenie szpitalne. Coś tu nie tak, to tak, samo, jakby iść do kardiologa po poradę na łupież! Wiele razy ludzie powtarzają, zwłaszcza ci, którzy mają członków rodziny w szpitalach warszawskich, że Jarek ma raka, niektórzy wskazują, że trzustki. I to się teraz potwierdza, bo Jaruś rzeczywiście leży na oddziale chorób wewnętrznych. A przed tą chorobą nie ma ratunku. Patrick Swayze, Anka Przybylska, Steve Jobs, Pavatorii, Trafankowska, Landon, Mastoriani, itd.. Wielcy i bogaci, a jednak i dla nich ratunku nie buło. Czyli to z kolanem, ten cały teatrzyk, to nic innego, jak kolejne kłamstwo tego człowieka, który chyba ani razu prawdy nie powiedział, choć już w 1976 roku obronił swój doktorat z Marksa, Engelsa, Lenina, Bieruta, Gomułki, Os
bELyQotD
chłopak Jarka
3 lata temu
Niestety, ale nijak nie wnoszą te informacje o dziejach wnuków Lecha Wałęsy do tego, co się dzieje z Jarkiem i jego chłopakiem. To są różne sprawy. Lech Wałęsa - to człowiek normalny, ma żonę, gromadkę dzieci i teraz wnuków. Czyli tak, jak normalny facet, żona, dzieci, rodzina. Do tego walczył z komuną, gdy w 1976 roku Lech Wałęsa narażał nie tylko swoje zdrowie i życie, ale też rodziny i dzieci, to wtedy pewien Jarosław, wychowany w luksusach żoliborskiej willi, bronił swój słynny doktorat z Marksa,Engelsa,Lenina,Bieruta,Gomułki,Cyrankiewicza,Sokorskiego,Kąkola,Kliszki,Werblana i Jerzego Urbana u nie byle kogo, bo u Kierownika Katedry Prawa Radzieckiego UW, majora wojsk politycznych z armii zdrajcy i kolaboranta, Berlinga, u syna przemyskiego bankowca, członka Międzynarodówki Syjonistycznej, u zdrajcy i uciekiniera do ZSRR z 1939 roku, u Stanisława Ehrlicha. Swój u swego doktoryzował się ze swoich. A wtedy Lech Wałęsa każdego dnia nie wiedział, czy wróci z pracy do domu czy nie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić