REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
07.07.19 (14:34)

Tragiczny finał pieszczot w Petersburgu. Para spadła z 9. piętra

Dwoje mieszkańców Petersburga poczuło zew natury w czasie imprezy w bloku na 9. piętrze. Oddawali się miłosnym uniesieniom, kiedy doszło do tragicznego wypadku.
East News

Upili się w towarzystwie przyjaciół. W kameralnej imprezie w wieżowcu w północnej części Petersburga, brało udział czterech mężczyzn i kobieta. Nie wiadomo, czy 25-latka i jeden z jej towarzyszy byli parą, czy też przysłowiową miętę poczuli do siebie dopiero w trakcie feralnego spotkania.

Wybrali niezbyt ustronne miejsce. Nie krępując się obecnością innych w lokalu, para oddawała się miłosnym igraszkom na parapecie. Niestety alkohol i duże emocje nie sprzyjają zachowaniu równowagi. Kochankowie stracili równowagę i wypadli z okna na 9. piętrze.

REKLAMA

Kobieta zmarła na miejscu uderzając o ziemię, ale jej partner wyszedł z tego prawie bez szwanku. Wstał, otrząsnął się i odszedł - twierdzą naoczni świadkowie w rozmowie z e-gazetą Lenta.ru.

Mężczyzna prawdopodobnie spadł w krzaki, co uratowało mu życie. Nie wiadomo, gdzie teraz jest i w jakim znajduje się stanie. Policję wezwał świadek tragedii. Funkcjonariusze znaleźli ciało kobiety, wokół którego leżały mop i zepsuty telewizor. Para musiała je zrzucić, tracąc równowagę na parapecie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Zobaczył dwulatkę w oknie. Nie zastanawiał się nawet przez moment

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij