Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Tragiczny wypadek podczas powrotu z dyskoteki

51
Podziel się

Trzy osoby zginęły w miejscowości Bajdyty koło Bartoszyc (woj. warmińsko-mazurskie).

Tragiczny wypadek podczas powrotu z dyskoteki
(Policja)
bETCjQtN

20-latka kierująca vw passatem uderzyła w drzewo. Ona sama i dwoje pasażerów w wieku 20 lat zginęli, a 19-letnia pasażerka w stanie ciężkim trafiła do szpitala, informuje warmińsko-mazurska policja.

Do wypadku doszło z soboty na niedzielę około godziny 5 rano. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latka na łuku drogi z nieustalonej przyczyny wpadła w poślizg i uderzyła bokiem samochodu w drzewo. Jedyna pasażerka, która przeżyła, siedziała na tylnym siedzeniu.

Jak ustaliło rmf24.pl, czwórka młodych ludzi wracała z dyskoteki w Korszach.

bETCjQtP

Autor: Olga Mazur

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETCjQuq
KOMENTARZE
(51)
Kubiakio
4 lata temu
Tragedja
z
5 lata temu
"Jedyna pasażerka, która przeżyła, siedziała na tylnym siedzeniu. " Jak czasami teksty są pisane bez użycia logiki - pozostałe trzy to na przednim?Można było ująć,że przeżyła tylko jedna z pasażerek ,które jechały z tyłu....
dziadziajaro
5 lata temu
za Ich śmierć odpowiedzialna jestGDDKiA która z uporem obecnie zamiast żywopłotów albo pasów wierzby energetycznej(pi....dolenie ekologicznej)stawia betony ,płoty itd a drzew nie likwiduje p2.przepusty-zabójcy,p3latarnie-zabójcyitd.atak wogóle to w ostatni weekend wakacji zginie więcej Polaków na drogach niż w smoleńsku NIECH Q KTOŚ TO WYJAŚNI
bETCjQur
KISS
5 lata temu
Szkoda, młodzi.
konradokm
5 lata temu
Ciekawe, czy kierowca nie jechał za szybko lub nie był pod wpływem alkoholu lub innego świństwa, albo był zbyt zmęczony. brak rozsądku i głupota często prowadzi do takich efektów.
rozum
5 lata temu
Wielki żal przeżywają rodziny. Mam zasadę, jesteśmy samochodem, to ktoś z nas nie pije, albo po imprezie dzwonimy po taksówkę. Wcześniej rodzice nie dawali wozu, zawozili, odbierali, albo dali kasę na taxi. Nie zabieraliśmy się po imprezie z kumplami samochodem ich rodziców. Pewnie to sprawa wychowania, nie było wcale złe, surowym rodzicom dziękuję. Żyjemy, jeździmy ostrożnie i bez wypadku, nie chcę osierocić dzieci.
kierownica
5 lata temu
trzeba uczyć odpowiedzialności za swe czyny od dziecka !!!!!!!!!!!!! wiozę ludzi to odpowiadam za ich zdrowie /życie ... ale kozaczenie jest "lepsze" 20leti miSZCZ prostej jako zabójca trójki znajomych ..
yes
5 lata temu
Wiatr rozwiał liści kupę.Rozwalili się bryką małolaci i...uj im w du-pę.
prawda
5 lata temu
zgniłe staruchy żyją szkoda młodych a sam jestem stary
zsse
5 lata temu
o alkoholu nikt jeszcze nie wspomnial
Mirosław
5 lata temu
A co ja mam czytać nekrologi i współczuć rodzinom zmarłym ?? A co mnie interesuje że dzieciaki po imprezie do domu nie dojechali ?? dziennie ktoś ginie i mam współczuć osobą których nawet nie znam :D śmieje się z ludzi którzy tutaj żale wypisują a wieczorem nawet nie pamiętają imion osób które zgineły :D śmiechu warte artykuły...
El-RG
5 lata temu
Za tę tragedię i zachowanie młodzieży część odpowiedzialności ponoszą rodzice pozwalając im rozbijać się swoim samochodem. Za brak wyobraźni płacą najwyższą cenę. Na imprezę nasi synowie jechali taryfą lub byli wożeni, dostępu do kluczyków i samochodu nie mieli, prawo jazdy w kieszeni to za mało. Kto wie, co młodym przyjdzie do głowy, gdy poprawią nastrój, ale rodzice powinni znać dzieci i przewidzieć skutki brawury. Gdy synowie mieli już samochód i rodzinę, to także niezłe kilkuletnie doświadczenie za kierownicą nabyte pod "nadzorem" pasażera - rodzica. Wypadku jak dotąd nigdy nie spowodowali. Nie było ustępstw, najcenniejsze zdrowie i życie, a na samochód to my pracowaliśmy.
kierowca
5 lata temu
Takie sceny niestety dzieją się w każdy weekend wokoło polskich wsi i małych miasteczek. Głupota kierowców (zwłaszcza młodych) jest przerażająca. Często jest i tak, że wpadają na rowerzystów lub auta jadące z przeciwka. Polskie drogi to cmentarz.
bETCjQuj
marek
5 lata temu
Z NIEUSTALONEJ PRZYCZYNY ??! Przecież była 5 rano, nie spała chyba dobę, tylko balowała! A zmęczenie i NIEWYSPANIE to jedna z przyczyn wypadków!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić