Michał Nowak
Michał Nowak| 

Trzymał się maski pędzącego auta i wzywał pomoc. Nagranie z USA

47

Drobna stłuczka doprowadziła do sytuacji, która mogła zakończyć się tragedią. 65-latek z Massachusetts rzucił się na maskę auta. Jego kierowca nie miał zamiaru się zatrzymać. Obaj usłyszeli już zarzuty.

Trzymał się maski pędzącego auta i wzywał pomoc. Nagranie z USA
(Youtube.com)

Widok SUV-a z człowiekiem na masce wprawił w osłupienie kierowców. Infinity z 2016 r. pędziło autostradą międzystanową z prędkością dochodzącą do 112 km/h. Jego kierowca zwalniał i przyspieszał starając się pozbyć mężczyzny, który w tym samym czasie, trzymając się kawałka blachy, próbował wezwać telefonicznie pomoc.

Richard Kamrowski i Mark Fitzgeerald uczestniczyli w stłuczce. Jej szczegóły nie są znane. Wiadomo, że 65-letni Kamrowski wskoczył na maskę pojazdu Fitzgeralda. Ten jednak nie zatrzymał się.

Sądziłem, że mnie przejedzie. Wątpię by się zatrzymał, gdybym spadł. Ciągle przyspieszał i hamował. Chciał mnie zrzucić – powiedział Kamrowski stacji NBC10 Boston.

Przejechali tak około 5 km. Prawdopodobnie jechaliby jeszcze dalej, ale SUV został zablokowany przez innych kierowców. Gdy się zatrzymał podszedł do niego mężczyzna z pistoletem. Po krótkiej szarpnanienie jego kierowca zrezygnował z dalszej jazdy.

Usłyszeli zarzuty. Fitzgerald został oskarżony o napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia, zlekceważenia niebezpieczeństwa oraz ucieczkę z miejsca wypadku. Kamrowski usłyszał zarzut zakłócanie porządku publicznego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

*Zobacz także: Kobieta ukradła auto. Wiozła właściciela na masce *

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić