o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Turyści rzucili się na delfinka. Maluch tego nie przeżył

94
Podziel się

Dramat na hiszpańskiej plaży w prowincji Almeria. Wypoczywający tam ludzie zauważyli przy brzegu małego delfina. Kilkanaście minut później zwierzę było martwe.

Turyści rzucili się na delfinka. Maluch tego nie przeżył
(Facebook.com, Equinac)
bESgWtSd

*Wszyscy chcieli zrobić sobie z nim zdjęcie. *Ludzi korzystających z uroków kurortu Mojácar nie interesowało, że zwierzę było skrajnie wycieńczone. Wyjęli je z wody i zaczęli traktować jak pluszowego misia. Gładzili, przytulali, pstrykali zdjęcia.

Maluch nie dożył do chwili, kiedy na plaży pojawili się ratownicy. Specjaliści przybyli 15 minut po jego śmierci. Grupa aktywistów Equinac opisała wszystko w internecie.

Ludzie są najbardziej irracjonalnymi zwierzętami. Wielu ludzi nie potrafi poczuć empatii dla żyjącej istoty, która jest głodna, bez matki i przerażona. W swoim egoizmie chcą tylko ją fotografować i dotykać, nawet jeśli zwierzę cierpi stres - napisali na swoim facebookowym profilu.

bESgWtSf

Śmierć zwierzęcia mogła być wynikiem choroby. Inną ewantualnością jest rozłąka z matką, a delfinek był w wieku, kiedy jeszcze musi być karmiony. Jednak eksperci grupy Equinac nie mają zamiaru rozgrzeszać turystów.

Dzieci dotykały zwierzęcia, zasłaniając otwory na jego skórze, które służą do oddychania - ocenili.

To nie pierwszy taki tragiczny przypadek. Na początku roku na plaży w Buenos Aires delfin nie przeżył wyjęcia go z wody przez turystów. Chcieli sobie zrobić z nim selfie. Argentyńska policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

bESgWtSl

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESgWtSG
KOMENTARZE
(94)
kilo
4 lata temu
Obecne pokolenia 30-40 latków, to w większości próżni hedoniści, bez hamulców, którzy upubliczniają wszystko, co w ich nieciekawym życiu się wydarzy, z defekacją włącznie.
Letnik
4 lata temu
Durni ludzie wyjeżdżający na wczasy zawsze się uważają za elitę czują się lepsi od innych i uważają że mogą więcej
potocki
4 lata temu
Spaniole
bESgWtSH
zuzanna
4 lata temu
Ludzie nie są zwierzętami, to zbyt wielki komplement. Niestety, to ludzie, głupi, nieodpowiedzialni, zadufani w sobie. Zwierzę, to jest COŚ. Człowiek jest w porównaniu z nimi zerem , pleśnią, która zjada cały świat.
jaś
4 lata temu
kij tam z tym przerośniętym śledziem, ale ile za to cudnych słitfociek powstało, ile wspaniałych wspomnień z wakacji, o co ten raban
Sali
4 lata temu
Mieszkam w Hiszpanii od 4 lat, przeprowadziłem się tu z Kanady, prymitywizm autochtonów jest tak wysoki, że wielu ze starszych ludzi nie potrafi pisać i czytać, rejon Almerii i Andaluzji to dawne rejony Maurów czyli tępota, zacofanie i wrodzone zło - z tych powodów delfinek nie miał szans na przeżycie -ich tępota i okrucieństwo nie zna granic
annimal lover
4 lata temu
I weż tu mów o prawach zwierząt. Nawet te w zoo nie mają spokoju bo byle włoch czy inny francuz bedzie je straszył przez 30 minut.
Wiadomo
4 lata temu
Skoro Polacy nie są w stanie wykrzesać z siebie odrobiny współczucia dla ludzi potrzebujących pomocy, to co dopiero mówić o delfinach
anty popis
4 lata temu
co ten PIS z delfinami robi? za PO delfinki żyły
mick
4 lata temu
wpuść chama do lasu i zwierzyna wyzdycha!
gajar
4 lata temu
Od początku stworzenia świata, najbardziej przerażającymi bestiami to ludzie. Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek. Autor: William Ralph Inge
Kasia
4 lata temu
Ludzie do klatek. Zwierzęta do rządu! Kocham mojego kotka i wolę z nim dzielić łoże niż z człowiekiem.
Anty
4 lata temu
ludzki gatunek powinien jak najszybciej opuścić Ziemię - najlepiej nogami do przodu... !!!
bESgWtSz
Hytmen
4 lata temu
Człowiek jest jedyną istotą która zabija bez konieczności. A niby człowiek jest myślący.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić