Olga Wilk| 

Ukochany zgotował jej koszmar. Prawdopodobnie sprzedał do domu publicznego

196

Corrina Slusser była studentką marketingu na prestiżowym Uniwersytecie Pensylwanii. Jej koszmar zaczął się, gdy wyjechała ze swojego rodzimego miasta Bloomsburg do Nowego Jorku.

Ukochany zgotował jej koszmar. Prawdopodobnie sprzedał do domu publicznego
(Instagram.com)

19-latka związała się z 23-letnim Ishim Woneyem. Aspirujący raper najprawdopodobniej wykorzystywał seksualnie Corinnę i inne młode kobiety, zmuszał je do prostytucji i sprzedawał handlarzom ludźmi. Mężczyzna został właśnie zatrzymany przez policję - donosi "Daily Mail".

Miesiąc po przyjeździe do Nowego Jorku Corinna zniknęła bez śladu. Zanim to się stało, mieszkała w obskurnym motelu na Bronksie. Miejsce jest przez mieszkańców dzielnicy kojarzone głównie z prostytucją.

W tym samym czasie Woney miał też drugą partnerkę. Ją również zmuszał do prostytucji, z której sam czerpał korzyści finansowe. Ponieważ jego druga dziewczyna zaczęła być zazdrosna, 23-latek kazał Corinnie przenieść się do motelu w Queens. To tam widziano ją po raz ostatni.

Woney odpowie na szereg zarzutów. Jest oskarżony między innymi o handel ludźmi w celu ich seksualnego wykorzystania oraz zmuszanie do prostytucji za pomocą siły, gróźb, oszustw i przymusu. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Zatrzymanie nie miało bezpośredniego związku ze sprawą Corinny. Mimo to zarówno rodzina dziewczyny, jak i policja mają nadzieję na jej odnalezienie. Zdaniem mundurowych Woney, co stało się z 19-latką. Podejrzewają, że studentka stała się ofiarą handlu ludźmi.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Oglądaj też: Rodzice oskarżeni o śmierć Madeleine McCann
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić