o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Uratowali 84 dzieci z rąk zwyrodnialców. Wśród ofiar kilkumiesięczny maluch

34
Podziel się

Amerykańska agencja rządowa przeprowadziła i koordynowała naloty w lokalach rozrywkowych w 6 różnych państwach.

Uratowali 84 dzieci z rąk zwyrodnialców. Wśród ofiar kilkumiesięczny maluch
(Youtube.com)
bDUjHuut

W ciągu czterech dni zatrzymano 120 osób sprzedających dzieci do domów publicznych obsługujących pedofili. Federalne Biuro Śledcze przeprowadziło w połowie października akcję o kryptonimie "Cross Country XI". Podczas operacji udało się uratować 84 małych ofiar handlarzy żywym towarem. Wśród nich była m.in. 3-miesięczna dziewczynka i jej pięcioletnia siostra. Na trop maluchów wpadł tajny agent zawierając umowę z rzekomym przyjacielem rodziny dzieci. Oferował on pedofilom usługi seksualne po 600 dolarów za spotkanie.

Naszą misją jest chronić dzieci. Liczba aresztowanych handlarzy i liczba ocalonych dzieci pokazuje, dlaczego musimy kontynuować naszą pracę – powiedział Christopher Wray, dyrektor FBI.

bDUjHuuv

Agencja prowadziła działania na szeroką skalę. Oprócz USA objęły one także Kanadę, Wielką Brytanię, Tajlandię, Kambodżę i Filipiny. W akcji wzięły udział setki osób. Przeszukiwania odbywały się w hotelach, kasynach, postojach dla kierowócw ciężarówek i przystankach autobusowych. Przestępców łapano także poprzez serwisy internetowe skierowane do prostytutek i ich klientów.

FBI udostępniło nagranie z różnych etapów operacji. Daje ono pewien pogląd o jej zasięgu. Wideo zawiera rozmowy z domniemanymi ofiarami, np. dziewczyną z Rosji.

Zobacz także: Zobacz także: Kardynał z Watykanu przed sądem za pedofilię
bDUjHuuB

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDUjHuuW
KOMENTARZE
(34)
śmierćzwyrolo...
4 lata temu
Tacy zwyrodnialcy nie zasługują na życie. Wyro powinien być przeprowadzony szybko i boleśnie i najlepiej publicznie, kula to akt miłosierdzia.
Beton
4 lata temu
Domy publiczne dla pedofilów.... ręce opadają, ale tak niestety wygląda przyszłość również w Europie. Są w Bundestagu ludzie którym pedofilia nie przeszkadza. Lobby pedofilskie rośnie w siłę w krajach UE.
a
4 lata temu
A w polsce wystarczyłoby odwiedzic kilka plebanii
bDUjHuuX
gość
4 lata temu
Kara śmierci dla takich to prezent........
porządkowy
4 lata temu
Kara śmierci dla wszystkich pedofili - zwyrodnialcy nie zasługują na żadne prawa!
Najnowsze komentarze (34)
Jay J
3 lata temu
3 miesięczna dziewczynka uratowana z rąk pedofilów.....jestem zdruzgotany psychicznie.....dokąd zmierza ten chory świat ????
hitokiri
4 lata temu
Palować albo krzyżować!!!
b38
4 lata temu
Najlepsza publiczna gilotyna na takich. Zapewniam - dwie, trzy egzekucje z transmisją na cały świat, a problem pedofilii znacznie się zmniejszy!
wiessław
4 lata temu
ciekawe, że nic nie pisze się co robili nasi wielcy przywódcy ateiści z niepełnoletnimi... cichosza....
osd
4 lata temu
Kto korzysta z usług takich dzieci??? to jacyś chorzy ludzie :(((
es
4 lata temu
takie śmieci powinny być eliminowane ze społeczeństwa ! kto oferował 5 letnią dziewczynkę i jej siostrzyczkę 3 miesięczną, czy czasem ktoś z rodziców ? w takim przypadku wyrwać chwasta rodzica !
1stein
4 lata temu
Nie łapać, po co? Kończyć sprawę od razu na miejscu!
weew
4 lata temu
Spalić.
bDUjHuuP
margo
4 lata temu
Wyrwać chwasty z korzeniami!!!
smiercpedofil...
4 lata temu
Tych zwyrodnialcow publicznie zarzynac jak swiniaki w rzezni bez litosci. Jezeli szukacie rzeznikow ochotnikow to zglaszam sie - nie pobieram zadnych oplat i nie chce zadnej kasy. Pedofili pozarzynam z przyjemnoscia i z usmiechem na twarzy. Smierc zwyrodnialcom!!!!
Zszokowana
4 lata temu
A ja właśnie nie dąłabym im kuli, bo to tylko nagroda dla nich W więzieniach od zawsze takich przestępców inni więźniowie traktowali ze "szczególną miłością" Mają więc szansę odczuć na sobie co to jest pedofil i gwałt.A funkcjonariusze w tych przypadkach zazwycza akurat patrzą w innym kierunku i nic nie widzą. DO WIĘZIEŃ Z NIMI!!!
bravo
4 lata temu
Brawo! Oby więcej takich akcji! To jest w praktyce dbanie o dobro obywateli! Good job! Go on your investigation!
tatata tata t...
4 lata temu
Strzał ostrzegawczy w głowę.
mila
4 lata temu
to jest tak potworne, że aż wierzyć się nie chce......skoro są takie okropieństwa na świecie i cierpią niewinne dzieci to świat będzie coraz bardziej doświadczany przez kataklizmy, terroryzm itd....zło nakręca jeszcze większe zło...dlatego proszę bądźcie dla siebie dobrzy i siejcie wokół siebie dobro, chociaż tyle możemy zrobić...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić