Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

USA. Morderca 10-latki uznany za winnego. Wpadł, bo wytatuował sobie jej imię

44
Podziel się

Sąd uznał mężczyznę za winnego morderstwa pierwszego stopnia i zgwałcenia 10-letniej dziewczynki. Zbrodniarz wpadł po 34 latach przez tatuaż.

USA. Morderca 10-latki uznany za winnego. Wpadł, bo wytatuował sobie jej imię
(https://twitter.com/bridgetteANjax)
bEUPrTtx

66-letni James Leon Jackson miał na plecach napis "Tammy Welch, 1984". To imię i nazwisko zamordowanej 10-latki oraz rok jej śmierci. Śledczy potrakotwali tatuaż jako "spowiedź napisaną na skórze".

Mężczyzna nie przyznawał się do zabójstwa dziewczynki. Twierdzi, że tatuaż to "psikus", jaki zrobili mu współwięźniowie. Jackson dodaje, że kiedy zdał sobie sprawę z tego, co zrobili, zamazał imię dziewczynki.

To była mała dziewczynka. Nie zabiłbym żadnej dziewczynki. Przysłoniłem tatuaż, bo nie chciałem, żeby ktoś pomyślał, że kogoś zabiłem, lub coś w tym rodzaju - powiedział 66-latek.

bEUPrTtz

*10-letnia Tammy została zamordowana w 1984 roku na podwórku w Jacksonville. * Bawiła się tam ze swoją siostrą Jennifer. Dziewczynki się pokłóciły i Jennifer wróciła do domu. Mama kazała jej przyprowadzić siostrę, ale gdy ta poszła po Tammy, znalazła ją leżącą na ziemi ze spodniami pokrytymi krwią.

Policja uznała, że Tammy została zgwałcona i uduszona. Jacskon był w tej sprawie przesłuchiwany, ponieważ mieszkał niedaleko miejsca, w którym zamordowano 10-latkę. Brakowało jednak dowodów, by go oskarżyć. Wymiar kary zostanie ogłoszony nieco później.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEUPrTtF
Zobacz także: Zobacz także: Morderstwo w Bytomiu. Śledczy: 19-latek zamordował chłopaka siostry
bEUPrTua
KOMENTARZE
(44)
rev
3 lata temu
ohydny człowiek...morderca
Aqq
3 lata temu
Zielona mila...
R.E.B.E
3 lata temu
Jak zwykle "afroamerykanin" tacy niewinni !!!!!!!!!!!
bEUPrTub
Anarchol'68
3 lata temu
Bardzo wątłe te "dowody zbrodni" są...
www
3 lata temu
Tatuaż to trudno nazwać nawet poszlaką. Jeżeli w oparciu tylko o to tego kolesia skazali to coś tam jest mocno nie tak w tym całym USA... Sorry, ale w razie wątpliwości powinno obowiązywać domniemanie niewinności bo w razie pomyłki... to krzywdzi się niewinnego człowieka, a to jest jeszcze gorszy przypadek niż nieukaranie winnego. Wymiar sprawiedliwości nie może mnożyć przypadków takich jak ten pana T. Kolendy bo to oznacza zbrodnicze rządy bezprawia. Sędziom to łatwo przychodzi bo nie ponoszą odpowiedzialności za swoje decyzje. To kuriozum. Jak inżynier spartaczy most i ten się zawali to idzie siedzieć, jak lekarz zabije pacjenta to idzie siedzieć (a przynajmniej powinien, jeżeli doprowadził do tego przez niedbalstwo), a sędzia jak zmarnuje komuś życie to tylko wzruszy ramionami. Czy tu można mówić o systemie sprawiedliwości?
dokladnie nie...
3 lata temu
widzialem u jednego wytatuowanego psa na reku...to chyba on zjada psy?? a moze je gwalci i dopiero pozniej zjada??
japa
3 lata temu
a to nie ma tam przedawnienia?
sum
3 lata temu
Nie mieli dowodów to je spreparowali. W tym wypadku bardziej wierze oskarżonemu, niż jego współwięźniom. Niedługo każdemu będzie można coś napisać na pulpicie w komputerze i to będzie dowód jego zbrodni. Ludzie!
as was
3 lata temu
kto zrobił ten tatuaż on , czy współwiężniowie?
Kermit
3 lata temu
Co to za dowód??
emerjack43
3 lata temu
Ma mordę typowego zabójcy i bestii bez praw człowieka.Do utylizacji.
STARY CZEKIST...
3 lata temu
no patrzaj a bush im zwiał
norbertpisare...
3 lata temu
Czarny, w USA w więzieniach z 60% czarni, 30 latynosi ot takie fakty.
bEUPrTtT
Prawo
3 lata temu
Powiesić drania i zamknąć temat
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić