aktualizacja 

Usain Bolt zdradził swoją partnerkę z wdową po krwawym gangsterze

7

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których najszybszy człowiek świata obejmuje i całuje 20-letnią studentkę Jady Duarte. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Bolt jest w związku z Kasi Bennet. Przed wyjazdem do Rio para nawet zaczęła mówić o ślubie. Powrót - pomimo wielu sukcesów na koncie - raczej nie będzie najprzyjemniejszym wydarzeniem dla niewiernego mężczyzny.

Usain Bolt zdradził swoją partnerkę z wdową po krwawym gangsterze
(Twitter, @JadyDuarte_)

Na załączonych przez dziewczynę zdjęciach widać ją i sportowca w dwuznacznych pozycjach. Bolt przytula ją czule, na drugim zaś całuje w szyję. Wszystko dzieje się w łóżku jednego z nich, a Duarte nawet nie kryła się z tym, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy. Dziewczyna opatrzyła bowiem obie fotografie komentarzem: "Wiecie co? Wzięłam go!".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zdjęcia zostały zrobione 21 sierpnia, czyli w dniu, kiedy Usain Bolt celebrował swoje 30. urodziny. Szampańska zabawa musiała go za bardzo ponieść, skoro zapomniał o związku z Kasi. To musi być dla niej szczególnie upokarzający moment, bowiem dziewczyna przez cały czas gorąco dopingowała swojego partnera w trakcie zawodów w Brazylii.

Pikanterii sprawie dodaje drobny fakt z życia nowej kochanki Bolta. Według niektórych źródeł Jady Duarte jest wdową po krwawym gangsterze o pseudonimie Diná Terror. Mężczyzna był jednym z najbardziej bezwzglednych bossów narkatoykowych w Rio de Janeiro. Zginął podczas strzelaniny z policją w marcu tego roku. Przypisuje mu się ok. 10 brutalnych zbrodni, w tym tortury i zabójstwo dwóch nastolatek.

Autor: Kamil Królikowski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić