W sukni ślubnej ratuje ofiary wypadku. Unikalne zdjęcie z dnia ślubu

Pracownica służb ratunkowych wybiegła z własnego ślubu na wieść, że jej najbliżsi uczestniczyli w wypadku. Zdjęcie Sary Ray w sukni ślubnej na miejscu kraksy szybko podchwyciły media z USA.

W sukni ślubnej ratuje ofiary wypadku. Unikalne zdjęcie z dnia ślubu
(Facebook/Marcy Martin)

*Goście weselni docierali już do domu, gdy ktoś zadzwonił do Sary Ray, że jej tata, babcia i dziadek uczestniczyli w wypadku samochodowym. *Podciągnęła suknię ślubną i wspólnie z matką wskoczyły do auta. Za chwilę była na miejscu robiąc to, co każdego innego dnia - ratowała życie. Stojąca obok mama znalazła chwilę by zrobić córce zdjęcie. I tak powstała najbardziej niezwykła fotografia do albumu ślubnego.

Ona patrzy na mnie i niemal słychać, co mówi: Teraz? Robisz mi zdjęcie w takiej chwili? Na tej fotografii widać niezwykły kontrast. Jej piękna i chaosu w tle. Pokochałam to zdjęcie, bo pokazuje charakter mojej córki - mama Sary powiedziała lokalnym dziennikarzom.

Sarah Ray od 5 lat jeździ karetką w zespole ratunkowym hrabstwa Montgomery, w stanie Tennessee. Tego dnia miała mieć wolne, Los chciał, że praca przypomniała o sobie w najbardziej dramatyczny sposób.

Wiedzieliśmy tylko, że auto jest skasowane. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny - dodaje córka.

Zdjęcie zrobione Sarze przez mamę wrzucił na Facebooka administrator oficjalnego profilu władz hrabstwa. Wraz z tysiącami "lajków" i udostępnień posypały się setki wpisów dziękujących jej za wspaniałą postawę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić