Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła06.11.19 (15:28)

Węgry w szoku. Orgia na jachcie pogrążyła partię Victora Orbana

Węgry, znaczące miasto Gyor. Burmistrz Zsolt Borkai z partii Fidesz Victora Orbana rezygnuje ze stanowiska. Nie bez powodu. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie, na którym widać orgię z udziałem węgierskiego burmistrza. Oskarża się go także o zażywanie narkotyków i korzystanie z usług prostytutek.
Youtube.com

Zsolt Borkai został ponownie wybrany na burmistrza 130-tysięcznego miasta Gyor w północno-zachodnich Węgrzech. Mimo to zrzekł się swojego stanowiska. Wszystko przez filmik z orgii, w której wziął udział.

Kilka dni przed samymi wyborami w sieci pojawił się filmik kompromitujący Zsolta Borkaia. Widać na nim polityka, który bierze udział w orgii zorganizowanej na jachcie. Oprócz filmiku pojawiły się także zdjęcia, na których burmistrz miasta na Węgrzech pozuje z kilkoma dziewczynami. Na stole widać alkohol, a osoba, która udostępniła cały materiał, twierdzi, że były tam także narkotyki.

REKLAMA

Filmik pojawił się najpierw na blogu, później został rozpowszechniony na wielu stronach dla dorosłych. Bloger, który ukazał światu nagrania, twierdzi, że ma w zanadrzu jeszcze jedno, na którym Borkai wciąga kokainę.

Zobacz także: WPodróży – Węgry

Lokalne media ustaliły tożsamość kobiet, które towarzyszyły politykowi. Okazało się, że jedna z nich dostała od miasta na Węgrzech dotację w wysokości 3 mln forintów (ok. 38 tys. złotych).

Borkai był kandydatem partii Fidesz premiera Victora Orbana. Jego skandal uznano za jedną z przyczyn zaskakująco słabych wyników Fideszu w wyborach lokalnych. Partia Orbana straciła w nich prestiżowy fotel burmistrza Budapesztu. W obliczu tych wydarzeń Borkai postanowił zrezygnować ze stanowiska mimo ponownego wybrania go na urząd burmistrza Gyoru.

Wyciągam wnioski i biorę odpowiedzialność – tak napisał w liście skierowanym do mieszkańców miasta Gyor.

Youtube.com

.Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij