REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 10 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla16.05.19 (20:40)

Wizerunek Jezusa na niebie? "Każdy widzi to, co chce"

W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat zdjęcia zachmurzonego nieba nad argentyńskim miastem. Według autorki fotografii rzekomym wizerunkiem Jezusa zainteresowali się nawet badacze z Watykanu.
Mónica Aramayo / Facebook.com

W pierwszej chwili nie widziała w nim niczego nadzwyczajnego. Mónica Aramayo zrobiła kilka zdjęć burzowych chmur, przez które przebiły się promienie słońca oświetlające część miasta San Salvador de Jujuy w Argentynie.

Chciała jedynie uchwycić piękno natury. Jednak po paru godzinach Aramayo ponownie spojrzała na jedno ze zdjęć i czym prędzej opublikowała je w sieci - informuje lokalny portal TodoJujuy.

REKLAMA

Ona i wielu innych internautów uważa to za cud. W chmurze oświetlonej promieniem Aramayo dostrzegła wizerunek Jezusa w koronie cierniowej i białych szatach. Postać z rozpostartymi rękoma przypomina słynny posąg Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro.

Nie było żadnego Photoshopa, niczego nie zmieniłam. Zdjęcie jest darem natury - zapewnia autorka.

Zobacz też: Cud Narodzin. Kobieta 26 dni po urodzeniu syna, urodziła bliźnięta

Niektórzy chrześcijanie uważają to za znak od Boga. W komentarzach przebijają uroczyste tony oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa i zapewnienia, że wizerunek umacnia wiarę i pozwala mieć nadzieję na lepsze jutro. Nie wszyscy jednak reagują tak entuzjastycznie.

Gdyby Jezus powrócił, wszyscy byśmy zniknęli, bo nie jesteśmy niczego warci. Osobiście widzę tylko słońce przechodzące przez chmury, ale ludzie widzą to, co chcą zobaczyć - zgryźliwie skomentowała jedna z internautek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij