o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Wizerunek Jezusa na niebie? "Każdy widzi to, co chce"

468
Podziel się

W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat zdjęcia zachmurzonego nieba nad argentyńskim miastem. Według autorki fotografii rzekomym wizerunkiem Jezusa zainteresowali się nawet badacze z Watykanu.

Wizerunek Jezusa na niebie? "Każdy widzi to, co chce"
(Facebook.com, Mónica Aramayo)
bDIzdApx

W pierwszej chwili nie widziała w nim niczego nadzwyczajnego. Mónica Aramayo zrobiła kilka zdjęć burzowych chmur, przez które przebiły się promienie słońca oświetlające część miasta San Salvador de Jujuy w Argentynie.

Chciała jedynie uchwycić piękno natury. Jednak po paru godzinach Aramayo ponownie spojrzała na jedno ze zdjęć i czym prędzej opublikowała je w sieci - informuje lokalny portal TodoJujuy.

bDIzdApz

Ona i wielu innych internautów uważa to za cud. W chmurze oświetlonej promieniem Aramayo dostrzegła wizerunek Jezusa w koronie cierniowej i białych szatach. Postać z rozpostartymi rękoma przypomina słynny posąg Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro.

Nie było żadnego Photoshopa, niczego nie zmieniłam. Zdjęcie jest darem natury - zapewnia autorka.

Zobacz także: Zobacz też: Cud Narodzin. Kobieta 26 dni po urodzeniu syna, urodziła bliźnięta

Niektórzy chrześcijanie uważają to za znak od Boga. W komentarzach przebijają uroczyste tony oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa i zapewnienia, że wizerunek umacnia wiarę i pozwala mieć nadzieję na lepsze jutro. Nie wszyscy jednak reagują tak entuzjastycznie.

bDIzdApF

Gdyby Jezus powrócił, wszyscy byśmy zniknęli, bo nie jesteśmy niczego warci. Osobiście widzę tylko słońce przechodzące przez chmury, ale ludzie widzą to, co chcą zobaczyć - zgryźliwie skomentowała jedna z internautek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDIzdAqa
KOMENTARZE
(468)
Jkd
2 lata temu
Nawracajcie się poki czas.
ewa
2 lata temu
Czego musi dokonać Bóg , żeby wszyscy uwierzyli ,że istnieje.Choroba jest najlepszą chwilą do przekonania się o tym.Jakie mizerne jest bycie bez wiary, bez wartości.
gabi
2 lata temu
Piękny i niespotykany widok. Czas na przemyślenia
bDIzdAqb
jak żyć?
2 lata temu
Kościół mówi, że żyjemy dla zbawienia, dla duszy... a sami cale życie żyją w kulcie ciała, żądni uciech cielesnych, pieniędzy i poklasku - megahipokryzja.
Aga
2 lata temu
Tylko ludzie wierzący dojrzą znaki i cuda.. jeśli nie masz w sobie zła czemu kpisz i szydzisz z innych bez powodu .. możesz napisać nie widzę nie wierzę i ok .. Ja wierzę i chcę wierzyć i jest mi z tym dobrze :)
Najnowsze komentarze (468)
Rogata
8 miesięcy temu
Co do wszystkiego nie mamy pewności. Może i rzeczywistoście jest to znak z nieba, ale niestety nie możemy mieć pewności. Autorka przecież mogła użyć Photoshopa. Jest to prawdopodobne. Sądzę właśnie, że albo rzeczywistoście autorka zdjęcia mówi prawdę lub najzwyczajniej w świecie użyła programu. Jak się możemy dowiedzieć prawdy? Raczej nie uważam, żeby było to takie proste.
omena
2 lata temu
Boshe, jaka żenada 😞
Joo
2 lata temu
Skąd wiadomo, że to Jezus skoro od 2 tys. lat nikt go nie widział? To może być każdy poza Mojrzeszem, bo on tylko w wodzie się pojawia xD
Glutenu
2 lata temu
Ja widzę Jezusa,
To
2 lata temu
Buzię widzę!!!!
Peter 666
2 lata temu
Co na to pedofile z kościoła?
Juzuś
2 lata temu
Myjcie się, dziewczyny... nie znacie dnia ani godziny.
luki
2 lata temu
Przypadek? Tzn,. szedł do kuchni a przypadkiem wlazl do ludzi przez chmurę?
bDIzdApT
luki
2 lata temu
Co nie znaczy że bóg istnieje....
Prawdziwy wie...
2 lata temu
Ja tam widzę MegaWęża9. Na kolana poganie!
gh
2 lata temu
jprd
Misiek
2 lata temu
Photoshop i wszystko jasne!!!!
Może już czas
2 lata temu
I będą znaki na niebie i na ziemi...
Maciej81
2 lata temu
Blue Beam ...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić