Kamil Zajęcki| 
aktualizacja 

"Wojewódzki" obiecuje lamborghini. Nie daj się nabrać

20

Na rzekomym profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku pojawił się post obiecujący luksusowy samochód lamborghini Aventador. Chętni do wzięcia udziału w "konkursie" muszą m.in. udostępnić wpis. Tysiące internautów dały się nabrać.

"Wojewódzki" obiecuje lamborghini. Nie daj się nabrać
(Newspix.pl, Michał Chwieduk)

Wpis pojawił się w niedzielę przed południem. Do tej pory polubiło go ponad 21 tys. osób, a kolejne 33 tys. go udostępniło. Użytkownicy nie zauważyli, że strona z "konkursem" nie jest prawdziwa. Oficjalny profil celebryty to "Kuba Wojewódzki - Król TVN", a nie "Kuba Wojewódzki - Król TVNu". Ktoś posłużył się zdjęciem profilowym celebryty i zdjęciem w tle, które prawdziwy Wojewódzki ma na oficjalnym fanpage'u.

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda dobrze. Na zdjęciu widać zadowolonego Kubę Wojewódzkiego obok dwóch lamborghini. Nazwa profilu niemal się zgadza, liczba fanów strony to ponad 30 tys., a fotkę celebryty udostępniono dziesiątki tysięcy razy. Dla mniej czujnego internauty to po prostu kolejny konkurs, z tą różnicą, że tym razem nagroda jest wyjątkowo atrakcyjna. A diabeł, jak wiadomo, tkwi w szczegółach.

Próbowaliśmy skontaktować się z administratorami obu stron. Nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi ani z profilu "Kuba Wojewódzki - Król TVN", ani "Kuba Wojewódzki - Król TVNu".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić