o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Wpadka TVN24 po pokazie "Smoleńska". Stacja przeprasza

67
Podziel się

Reporter TVN24 myślał, że przeprowadza rozmowę z Arturem Wosztylem - pilotem Jaka-40, który wylądował w Smoleńsku tuż przed rozbiciem się prezydenckiego samolotu. W rzeczywistości był to przypadkowy widz.

Wpadka TVN24 po pokazie "Smoleńska". Stacja przeprasza
(TVN24)
bDRVfxmJ

Mężczyzna był nieco podobny do pilota. Udzielił krótkiego wywiadu, podczas którego stwierdził, że nauka wykluczyła jego zdaniem kłamliwą wersję MAK-u (Międzypaństwowy Komitet Lotniczy), według której Tu154 zszedł za nisko i rozbił się o brzozy.

Pilot skomentował sprawę na Facebooku:

bDRVfxmL

Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną. Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego, aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. (...) Mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie.

TVN24 wystosowało oświadczenie. Stacja przeprosiła Artura Wosztyla i widzów, twierdząc, że wszystkiemu winny był dziennikarz, który po prostu zasugerował się podobieństwem wypowiadającej się osoby.

Autor: Krzysztof Narewski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDRVfxmR

bDRVfxnm
KOMENTARZE
(67)
zzff
5 lata temu
Mechanik pokładowy z Jaka 40 MUś który zeznał że słyszał dwa wybuchy był wielokrotnie przesłuchiwany ale zeznań nie zmienił., Został zamordowany a dla POżydowskiej prokuratury popełnił samobójstwo.. Yak jak Michniewicz który miał dostęp do prywatnych notatek Tuska.
JA
5 lata temu
Cały dzień oglądam TVN i żadnych przeprosin nie słyszałem. Typowa lewacka zagrywka -skłam w porze największej oglądalności a przeproś na pejsbuku albo sms-em
mila
5 lata temu
akurat uwierzę w błąd TVN. To kłamcy i wszyscy to wiedzą. Podobnie byłó, kiedy dziennikarze TVN podrzucali do śmietników Policji butelki po alkoholu w czasie ŚDM.
bDRVfxnn
Stan Moherowy
5 lata temu
Czytając opinie, w filmie Smoleńsk manipulacje stacji tvn24, występują pod nazwą TVM SAT.Bardzo dobry następny przykład "kolendo-zaleski"... Obrzydliwi manipulatorzy, robiący z siebie niewinne dzieciaczki, które się pomyliły, albo ktoś ich źle zinterpretował.a może oni tego właśnie chcą, dotrzeć do pana Wosztyla, żeby go unieszkodliwić zanim złoży zeznania w sprawie Smoleńskiej?Powtórzę jeszcze raz, ta stacja desperacką obroną Bolka udowodniła w lutym co jest warta. Od tamtej pory nie włączyłem tego dziadostwa i nie obchodzi mnie co tam mówią, niech sobie ją oglądają fundamentaliści antypisowscy we własnym gronie, z dnia na dzień coraz bardziej skołowani.Ohyda.
prawda
5 lata temu
TVN kłamie prawda i tak wyjdzie to był zamach bo katstrofa przy podchodzeniu do lodowania wygloda inaczej !!!!!!!
Najnowsze komentarze (67)
hahahaha stay...
5 lata temu
ludzie się dziwią dlaczego ciągle ten smoleńsk, dlaczego ciągle że zamach, że to PO że putin niedobry, że bomba była w samolocie i mają pretensje do zwolenników PISu że trzymają się swoich teorii... Zrozumcie ludzie że to jest ludziom potrzebne... Tak jak USAnie mają swoje lądowanie w roswell, jaszczuroludzi w rządzie, iluminatii i całą resztę teorii spiskowych które napędzają wyobraźnię pokoleń i przemysł rozrywkowo-turystyczny, my tego nigdy nie mieliśmy... To pierwszy raz w historii kiedy mamy własny 911, nasze własne WTC do którego zniszczenia "świadomie dopuścił ówczesny prezydent USA", mamy sensacyjną historię w której tyle samo fantazji i spekulacji co faktów i można piłeczką tą żonglować bez końca...
kłamaliśmy,kł...
5 lata temu
okular. nie bylibyśmy TVN ,gdybyśmy nie kłamali. Kłamstwo leży w naszej naturze i jest zaznaczone trendem panującej opcji. Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną. Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego, aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. (...) Mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie.
huzzzar
5 lata temu
GOŚĆ 11 wrz, 06:45 Jak tylko Jarosław się odsunie od władzy, wszyscy poznają prawdę. A powiedzą o niej ci którzy teraz najniżej się kłaniają Jarosławowi i drżą ze strachu. Później wszystko wyjawią. Także poczekajmy jeszcze trochę. A teraz zostawmy Smoleńsk w spokoju, zwłaszcza tych, którzy już są na tamtym świecie i potrzebują spokoju.
m
5 lata temu
GOŚĆ 11 wrz, 06:45 Jak tylko Jarosław się odsunie od władzy, wszyscy poznają prawdę. A powiedzą o niej ci którzy teraz najniżej się kłaniają Jarosławowi i drżą ze strachu. Później wszystko wyjawią. Także poczekajmy jeszcze trochę. A teraz zostawmy Smoleńsk w spokoju, zwłaszcza tych, którzy już są na tamtym świecie i potrzebują spokoju.
r
5 lata temu
TVN24 dokonał oszustwa. Na miejscu p. Wosztyla pozwał bym ich.
byle upodlić ...
5 lata temu
mierna prowokacja pislamu
Prawicowiec
5 lata temu
Niestety o był zamach... Pozdrawiam prawdziwych POLAKÓW.
SCOUT
5 lata temu
DLACZEGO WPIS POPRZEDNI ZOSTAŁ WYCOFANY!!!!!!! SPRAWE KIERUJE DO PROKURATURY.
bDRVfxnf
prawy czlowie...
5 lata temu
Ten przypadek, podzilil a raczej ujawnil podzial w spoleczenstwie polskim, na myslacych i niemyslacych.Ludzie sa na roznym poziomie rozwoju, i dopiero na pewnym etapie rozwoju, moga pewne sprawy pojmowac.Problemem Polski od 45 roku jest to ze niemyslacy przejeli wladze nad myslacymi.I dlatego, dzieja sie rzeczy, ktore mozna nazwac cudami.
jan
5 lata temu
Samolot rozpadł się w powietrzu na skutek eksplozji i nic tego nie zmieni. Proponuje aby mający wątpliwości wysłuchali wystąpień naukowców z trzech Konferencji Smoleńskich. Mniej inwektyw i ośmieszania, a więcej dążenia do poznania prawdy. STWIERDZENIE, ŻE WYPADKI SIĘ ZDARZAJĄ TO CZYSTA NAIWNOŚĆ.
telemaniak
5 lata temu
TVN w propagandzie dawno przegonił TVP.
gość
5 lata temu
Wiadomo TVN uczciwa stacja, byle dokopać PiS!
GOŚĆ
5 lata temu
Jak tylko Jarosław się odsunie od władzy, wszyscy poznają prawdę. A powiedzą o niej ci którzy teraz najniżej się kłaniają Jarosławowi i drżą ze strachu. Później wszystko wyjawią. Także poczekajmy jeszcze trochę. A teraz zostawmy Smoleńsk w spokoju, zwłaszcza tych, którzy już są na tamtym świecie i potrzebują spokoju.
12345
5 lata temu
Kolejna ustawka.Dziwię się że doświadczenie dziennikarze się na nią nabierają.Pierwsza była z kotem kingi Dudy a teraz kolejna.Ktoś celowo podstawił tego gościa a dziennikarze się nabrali.Brawa dla organizatora ustawki ale nagana dla dziennikarki.Nie uczy się na błędach innych
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić