Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Kamil Zajęcki
|
aktualizacja

Wzruszający hołd fanów dla Księżniczki Lei

1
Podziel się

Fani "Gwiezdnych wojen" w jednym momencie unieśli tysiące atrap mieczy świetlnych. Zapierający dech w piersiach widok w amerykańskim Austin był hołdem złożonym Carrie Fisher.

Wzruszający hołd fanów dla Księżniczki Lei
(Twitter)

Sympatycy gwiezdnej sagi spotkali się przed kinem Alamo Drafthouse. Organizatorzy zachęcali do jak najliczniejszego przybycia.

"Wyczuliśmy zaburzenie Mocy. Zapraszamy Jedi w każdym wieku do wspólnego czuwania po śmierci aktorki, Carrie Fisher" - można było przeczytać na ich stronie internetowej.

Fani nie zawiedli. Tysiące sympatyków gwiezdnych zmagań Republiki i Imperium zgromadziły się w przebraniach szturmowców, Wookiech i Ewoków. Różnorodność strojów i kolorów, które biły z mieczy świetlnych, zrobiła na organizatorach ogromne wrażenie.

Tej nocy rozświetliliśmy niebo, by podziękować kobiecie, która inspirowała nas na dużym ekranie i poza nim - powiedzieli organizatorzy czuwania.

Carrie Fisher zmarła 27 grudnia w wieku 60 lat. Kilka dni wcześniej podczas lotu z Londynu do Los Angeles aktorka miała atak serca. Fani zapamiętają ją głównie z roli Księżniczki Lei w kultowej trylogii "Gwiezdnych wojen". Fisher pojawiła się również na planie najnowszej VII części kosmicznej sagi. Fani będą mogli ją podziwiać również w VIII części, która wejdzie do kin w 2017 r.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(1)
ewi
5 lata temu
Czarna seria. Następnego dnia po Carie zmarła jej słynna matka Debie Reynolds. Tego dnia zmarla także Claude Gensac filmowa żona Louisa de Funesa z wielu filmów o żandarmie i innych .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić