Angelika Karpińska| 

Zabijała dzieci po kolei. Matka skazana

91

27-letnia Amerykanka została skazana za zabójstwo 3 dzieci. Sąd skazał ją na 37 lat więzienia. Motywem zbrodni miała być zazdrość o uwagę, jaką jej dzieci dostawały od męża.

Zabijała dzieci po kolei. Matka skazana
(East News)

Brittany Pilkington udusiła 3 synów w ciągu 13 miesięcy. Pierwsze dziecko, 3-miesięcznego Nialla, zabiła w lipcu 2014 r., gdy miała 22 lata. W kwietniu 2015 r. udusiła 4-letniego Gavina, a w sierpniu 2015 r. 3-miesięcznego Noego. Po śmierci trzeciego syna kobieta została aresztowana.

Początkowo 27-latka nie przyznawała się do zbrodni. W końcu szczegółowo opisała, jak udusiła każde dziecko. Wyznała, że dopuściła się zbrodni, ponieważ była zazdrosna o uwagę, jaką jej mąż poświęcał synom, zaniedbując ją i jej córkę Hailey. Tłumaczyła, że synów dusiła kocem, ponieważ nie chciała, żeby cierpieli.

Były mąż Britanny Pilkington wcześniej był w związku z jej matką. Gdy dziewczyna miała 17 lat, zaszła z nim w pierwszą ciążę. 8-letnia córka pary obecnie przebywa pod opieką krewnych.

Adwokat Amerykanki tłumaczył, że przez lata doświadczała przemocy fizycznej i seksualnej. Jako dziecko zatruła się ołowiem, a podczas badań wykryto uszkodzenie mózgu. Obrońca twierdził, że 27-latka „kocha i tęskni za swoimi dziećmi i każdego dnia żałuje tego, co zrobiła”. Sąd skazał ją na 37 lat więzienia.

Zobacz także: Zobacz także: Złożyli dzieci w ofierze. Mieli nadzieję, że powstrzymają kataklizm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić