o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Zabójstwo ambasadora. Żona miała zlecić je kochankowi

3
Podziel się

Brazylijska policja ustaliła, że za zamachem na ambasadora Grecji niedaleko Rio de Janeiro stała jego żona. Kobieta nie przyznaje się do winy.

Zabójstwo ambasadora. Żona miała zlecić je kochankowi
(PAP/EPA, VICTOR DE SA)
bESiCTrF

Zatrzymana miała zapłacić kochankowi 25 tys. dolarów. Policjant Sergio Gomes Moreira Filho zeznał, że to on zabił ambasadora Kyriakosa Amiridisa. Śledczy zatrzymali także kuzyna zabójcy, który miał mu pomagać. Ten również przyznał się do winy i twierdzi, że za wszystkim stoi żona dyplomaty.

Kobieta twierdzi jednak, że nie zleciła zabójstwa. Zeznała, że o niczym nie wiedziała. Twierdzi, że nie mogłaby powstrzymać kochanka, bo w chwili śmierci męża nie było jej w domu. To nie przekonało śledczych. Kobieta wraz z dwoma mężczyznami trafiła do aresztu - informuje rmf24.pl.

Kyriakos Amiridis był ambasadorem w Brazylii od maja 2016 r. Policjanci znaleźli ciało greckiego dyplomaty w jego samochodzie. Pojazd był spalony. Poszukiwano go po tym, jak żona zgłosiła zaginięcie.

bESiCTrH

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESiCTsi
KOMENTARZE
(3)
alen
5 lata temu
jesli kochanek go zabil bo mu przeszkadzal a zona ambasadora nic nie wiedziala o jego zamiarach to dlaczego ma byc winna, dali wiare kuzynowi ale to nie maja konkretnych dowodow, ma taka sama wartosc jak jej zeznanie ze nie ma z tym nic wspolnego
hej
5 lata temu
a kto tam wie jak było ,teraz to się wypiera ale kochanka miała to może i chłop przeszkadzał .
rex
5 lata temu
to sobie chłop poambasadorował...
bESiCTsj
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić