o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Zaginęła 7 lat temu. Policjanci wreszcie rozwiązali sprawę

0
Podziel się

Szczątki zaginionej w 2009 roku kobiety odnaleziono na terenie jednej z posesji w Rozewiu w powiecie wejherowskim. Sprawę rozwiązali wspólnie gdańscy kryminalni z sekcji poszukiwań i identyfikacji osób oraz funkcjonariusze z policyjnego Archiwum X.

Zaginęła 7 lat temu. Policjanci wreszcie rozwiązali sprawę
(Facebook.com, Pomorska Policja)
bDUySBxh

Jak podaje portal Trojmiasto.pl, odnaleziona to Grażyna Żelazna. Mieszkanka Rumi zniknęła w czerwcu 2009 roku. Okoliczności tego zdarzenia były bardzo tajemnicze. Kobieta wyszła do sklepu w trakcie przygotowywania obiadu. Miała także odwiedzić koleżankę. Kiedy po godzinie nie wróciła, mąż zaczął się niepokoić. Sprawę po jakimś czasie umorzono, ale podejrzewano między innymi porwanie. W chwili zaginięcia kobieta miała 41 lat.

Policja nie tylko odnalazła zakopane szczątki. Zatrzymano także 49-letniego męża zaginionej. Został on oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci kobiety. Sąd na razie skazał go na 3 miesiące aresztu, ale jak twierdzi jeden z policjantów w rozmowie z serwisem www.rumia.naszemiasto.pl, wiele wskazuje na to, że po przeprowadzeniu badań, które mają ustalić przyczyny śmierci oraz uzupełnieniu materiału dowodowego, zarzuty wobec oskarżonego mogą ulec zmianie.

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDUySBxj

bDUySBxK
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić