REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Wojciech Darewicz12.09.19 (09:22)

Zamość (Lubelskie). Wydłubali jeżowi oczy zapałkami. Chora zabawa młodych "ludzi"

Poruszony autor wpisu pokazał, co spotkało w Zamościu (woj. lubelskie) dorastającego jeża. Post pojawił się na profilu Stowarzyszenia Leśne Pogotowie - Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. Jeża jako ofiarę upatrzyła sobie grupka młodych ludzi. Internauci są wstrząśnięci. Jeż nigdy już nie będzie zdolny do samodzielnego życia na wolności.
Facebook/Stowarzyszenie Leśne Pogotowie - Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt

Chorą zabawę w Zamościu (woj. lubelskie) przerwał przechodzień, który wyprowadzał psa. Kiedy spłoszona młodzież uciekła, jedna z zapałek wciąż tkwiła w oku jeża. Posłużono się nim, jak zwykłą zabawką. Okaleczone zwierzę trafiło do ośrodka rehabilitacji. Tam dochodzi do zdrowia, ale jego zachowanie mocno odbiega od normy.

Zwierzak jest bardzo agresywny i nerwowy. Wyraźnie pozostał ślad w jego psychice. Już nigdy nie opuści ośrodka. I znów... brak słów – pisze autor postu o skandalu w Zamościu.

REKLAMA

Brak słów. Trudno jest sobie wyobrazić, kto mógł dopuścić się takiej podłości. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jeże są z natury bardzo łagodne i jednocześnie pożyteczne. Polują na owady i małe gryzonie.

Internauci są wstrząśnięci. Pod postem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy. Użytkownicy Facebooka piszą, że takie zachowanie wynosi się z domu. Jedna z użytkowniczek dodała: "Wybacz nam ludziom mały Przyjacielu... Szkoda że dopiero po takiej niewyobrażalnej krzywdzie dowiesz się że ludzie też pomagają".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Jeżowi zakleszczył się ryjek. Pomógł mu czytelnik WP

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij