o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aneta Bańkowska
Aneta Bańkowska
|
aktualizacja

Zatkali ubraniami komin sąsiadów. Zabili mężczyznę

181
Podziel się

Śledczy wiedzą już, co było przyczyną śmierci 22-latka z Inowrocławia. Jak się okazało, do tragedii przyczynili się mieszkańcy sąsiedniego mieszkania.

Zatkali ubraniami komin sąsiadów. Zabili mężczyznę
(Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu)
bELzfPiZ

Lokatorzy jednego z mieszkań w kamienicy zatkali przewód kominowy. Policjanci ustalili, że 54-latek i 69-latka jakiś czas temu uszczelnili go odzieżą, co powodowało, że dym i spaliny cofały się do mieszkania sąsiadów.

W pomieszczeniach, do których cofał się dym, zaczął się wydzielać tlenek węgla. We wtorek w wyniku zatrucia zmarł 22-latek, funkcjonariusze znaleźli też w mieszkaniu 20-latkę, która potrzebowała pilnej pomocy - czytamy na stronie policji. Służby zawiadomiła kobieta zaniepokojona tym, że nie może się skontaktować z bliskimi.

Sąsiedzi usłyszeli już zarzuty. Za nieumyślne spowodowanie śmierci grozi im do 5 lat więzienia. 54-latek został też tymczasowo aresztowany, a 69-latkę objęto dozorem policyjnym.

bELzfPjb

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bELzfPjC
KOMENTARZE
(181)
Polaco
4 lata temu
fajny spsób żeby się kogoś pozbyć - wystarczy wynająć nad nim mieszkanie! :D
aaa
4 lata temu
zatykac otwory wentylacyjne i ryzykowac zyciem dla +100zl za ogrzewanie absurd / glupota , niestety b czesto pan domu nie pozwoli otworzyc okna ...
!!!!!!!!!!!!!...
4 lata temu
era karania za zwierzęta za człowieka karcenie !!!!!
bELzfPjD
Pawrl
4 lata temu
Nieumyslne
Pawel
4 lata temu
Jak nieusle celowe dzialanie zamordowali go
Dora
4 lata temu
płakać sie chce nad głupota tych ludzi, a jeszcze bardziej na wymiar sprawiedliwości
Anna
4 lata temu
zatykając komin musieli się liczyć z konsekwencjami a już mając tyle lat to nie był głupi żart ale specjalne sprowadzenie niebezpieczeństwa utraty zdrowia i życia i rtylko tak niskie kary - a posadzić ich dla przykładu
sąsiad
4 lata temu
Do 5 lat więzienia za "zagazowanie" sąsiada. Powinno być od 15 wzwyż !!
kominiarz
4 lata temu
Skazać jak za zabójstwo. I nagłośnić do w mediach. Może wtedy ludzie nabiorą rozumu. Chociaż wątpię bo w starym bloku rodziców na 6 rodzin palących w starych piecach drzewem i byle jakim węglem tylko 1 rodzina ma czujnik czadu :(
Anna
4 lata temu
Wyjaśniam: najprawdopodobniej oni zatkali swoją kratkę wentylacyjną (czyli kanał wentylacyjny za nią) jakąś szmatą, bo im wiało z wentylacji, a chcieli mieć cieplej. Do tego samego kanału w mieszkaniu młodego człowieka był podłączony komin pieca. Mieszkanie starszych państwa było prawdopodobnie położone wyżej, a jego mieszkanie niżej. Szmata zatkała cały pion, więc dym nie miał jak wyjść do góry. W dzisiejszych czasach do jednego szybu może być podłączone tylko jedno mieszkanie i to na konkretną rzecz (albo przewód dymowy z pieca albo wentylacja, nigdy oba na raz). Ale jeszcze kilkadziesiąt lat temu przewidywano jeden kanał kominowy na różne mieszkania - co drugie piętro. Czyli sąsiad z parteru, potem z drugiego piętra. A jeśli sąsiad z pierwszego pietra, to potem ten z trzeciego i z piątego. Po dziś dzień takie sytuacje zdarzają się w kamienicach. Starsi państwo oczywiście nie chcieli - podejrzewam - zabić sąsiada, natomiast chcieli, by im nie wiało.
nożesz
4 lata temu
Nieumyślne???!!! Kužwa jakie nieumyślne?! Zatruć ich chcieli bez dwóch zdań dziady stare jedne
CIELIB---
4 lata temu
A jak uznac SMIERC PACJENTKI NN1 w dniu 06.05.2014r z rozbita czaszka, ktora przez TRZY godziny KONALA na SORze w szpitalu na Unii Lubelskiej w Szczecinie bez pomocy lekarskiej a ktora nastepnie bez zgody rodziny rozszarpano na cenne ORGANY.
Ręce opadają
4 lata temu
Czy większość komętujących i prokuratura to OTĘPIALI UMYSŁOWO??? Jak można w swoim pokoju zatkać komin sąsiadowi? Co to za budownictwo? Krematorium?
bELzfPjv
lolek
4 lata temu
Tępe pegiery!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić