Krzysztof Narewski| 
aktualizacja 

Zezłomowali Ferrari warte prawie 1 mln zł. Właściciel w szoku

22

Mężczyźnie skonfiskowano Ferrari 458 Spider, bo istniało podejrzenie, że nabył je kradzione. W czasie wciąż niezakończonej jeszcze batalii sądowej auto doszczętnie zniszczono.

Zezłomowali Ferrari warte prawie 1 mln zł. Właściciel w szoku
(Instagram.com)

*30-letni Zahid Khan został zatrzymany 5 kwietnia bieżącego roku przez drogówkę. *Funkcjonariusze twierdzili, że samochód jest kradziony i zabrali go na policyjny parking. Kiedy jednak właściciel jechał do sądu w Birmingham, aby walczyć o swoją własność, dowiedział się, że auto zezłomowano i już nigdy się nim nie przejedzie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

*Informacje potwierdza policja z West Midlands. *Jak podaje "The Telegraph" rzeczniczka powiedziała, że auto było nieubezpieczone i zakwalifikowane do kategorii B (stan po wypadku nie pozwalający na powrót na drogę). Nie wspomniano nic natomiast o rzekomej kradzieży.

Póki co nie wiadomo, jaki będzie dalszy bieg sprawy. Khan twierdzi, że ma wszystkie dokumenty potwierdzające własność auta i faktury na naprawę. Jeśli rzeczywiście udowodni swoją rację, sąd będzie musiał zapłacić duże odszkodowanie. Właściciel szacuje, że jego Ferrari 458 Spider było warte 200 tys. funtów (prawie 1 mln zł). Już jednak zapowiedział zakup kolejnego superauta.

Zobacz także: Tak bawią się prawdziwi pasjonaci na legendarnej imprezie motoryzacyjnej:

O milionerze Zahidzie Khanie było głośno w brytyjskich mediach jakiś czas temu. Został bowiem skazany na grzywnę oraz prace społeczne po tym, jak wymusił wyniesienie się lokatorów z jego posiadłości w Birmingham.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić