Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Zgłosił kradzież auta. Popełnił błąd. Trafił do aresztu

14
Podziel się

42-latek zgłosił policji kradzież samochodu, ale to nie był najlepszy pomysł. W toku śledztwa funkcjonariusze odkryli, że sam zgłaszający do najuczciwszych nie należy. Mieszkaniec Kennewick w stanie Waszyngton trafił do aresztu.

Zgłosił kradzież auta. Popełnił błąd. Trafił do aresztu
(Facebook.com, Kennewick Police)
bETWTFAl

Nad ranem poszedł na komendę. 42-letni William A. Kelley zgłosił kradzież swojego samochodu, do której doszło około godziny 6 rano w Kennewick. Nagrania z monitoringu miejskiego potwierdzały jego wersję. Ujawniły też postępek, który pokrzywdzony wolałby zachować w tajemnicy.

Okazja uczyniła złodzieja. Na nagraniu widać mężczyznę, który przejeżdżał rowerem w pobliżu samochodu należącego do 42-latka. Zauważył kluczki leżące na siedzeniu pick-upa. Szybko wrzucił rower na pakę auta, wskoczył za kierownicę i odjechał.

Kelley w desperacji gonił złodzieja. Nie udało mu się jednak powstrzymać go przed ucieczką. W czasie śledztwa i kolejnego odtwarzania nagrań z monitoringu, policjanci odkryli, co właściciel pick-upa robił tego dnia o 6.00 rano.

bETWTFAn

Sam okradał sklep po drugiej stronie ulicy. Funkcjonariusze ustalili, że Kelley zostawił swój samochód w tamtym miejscu, żeby móc jak najszybciej uciec po obrabowaniu sklepu. Jednak zdążył się jedynie włamać, kiedy zobaczył mężczyznę kradnącego mu auto.

Wciąż nie znaleziono jego "kolegi po fachu". Sam Kelley został zatrzymany i trafił do aresztu. Policjanci nadal szukają jego pick-upa.

Zobacz także: Zobacz też: Usłyszeli hałas w kuchni. Później z przerażeniem oglądali monitoring
bETWTFAt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bETWTFAO
KOMENTARZE
(14)
rjo83r
2 lata temu
ZŁODZIEJ KTÓRY UKRADŁ AUTO POWINIEN DOSTAĆ MEDAL ZA TO BO OKRADAJĄCY SKLEP NIE MIAŁ CZYM FANTÓW ZABRAĆ
rjo83r
2 lata temu
NIE PO CHRZEŚCIJAŃSKU ŻEBY ZŁODZIEJ OKRADAŁ ZŁODZIEJA
miś
2 lata temu
naród kradnie na potęgę
bETWTFAP
(histeryczna ...
2 lata temu
ale jaja, ale jaja
lak
2 lata temu
zacznijmy od początku: Okradany sklep sprzedawał rowery. Przyszedł tam wcześniej Batman, który na fejsie umówił się z "kobietą kot" na randkę na rowerze więc potrzebował jednośladu. Zaliczkę dał... ale zamówionego roweru nie zobaczył gdyż Właściciel sklepu zwodził go, kombinował i w końcu wcisnął mu używanego rzęcha który przy jeździe próbnej się rozleciał. Zdesperowany Batman który miał plany wobec spotkania randkowego - lecz te plany właśnie się "sypały" - nagle dostrzegł idealny rower na pace jadącego pikapa. Korzystając ze swoich umiejętności "zwinął" ten rower i udał się na umówione potkanie. Ten rower na pace należał do złodzieja, który właśnie ukradł pick-upa, a pick-up został ukradziony złodziejowi sklepu rowerowego, który się tam włamywał... oczywiście zwinął tam rower który miał być dla Batmana (super model wart tyle co stary pick-up). Tyle zła! Tyle zła!... kto jest teraz stratny?
gbrg
2 lata temu
co za bujda przejeżdzając rowerem zauważył kluczyki na siedzeniu. To co on widzi przez karoserię przecież był kilkanaście metrów od auta. Podjechał do auta z myślą o jego kradzieży a że były kluczyki to skorzystał.
oliwa
2 lata temu
bohatera w twarz haha
Aa
2 lata temu
Takie rzeczy tylko w USiA. Kraj inteligentnych inaczej
Pl
2 lata temu
Karma wraca
Szok
2 lata temu
Peszek :) .No to w areszcie odbierze skradzione auto :) .
to Ameryka
2 lata temu
Jeden wart drugiego.
Anka
2 lata temu
Złodziej okradł złodzieja :)
spocony
2 lata temu
ale jaja ale jaja
bETWTFAH
wer
2 lata temu
Hehehe.... karma.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić