Donald Trump zapowiada stan wyjątkowy. "Nie martwcie się, jestem z wami"
Prezydent USA Donald Trump nie ma zamiaru się zatrzymać. Tym razem zapowiedział, że ogłosi stan wyjątkowy, a w razie potrzeby... sfederalizuje Waszyngton. "Mieszkańcy i przedsiębiorcy Waszyngtonu, nie martwcie się, jestem z wami" - zapewnił Trump w mediach społecznościowych.