Zmuszał 28-letnią partnerkę do prostytucji. Bił ją, poniżał i więził

32

31-latek znęcał się nad partnerką i kazał się jej prostytuować w kraju i za granicą.

Zmuszał 28-letnią partnerkę do prostytucji. Bił ją, poniżał i więził
(Policja, KWP w Bydgoszczy)

*Horror kobiety trwał kilka lat. *28-latka zdecydowała się szukać pomocy na policji dopiero wtedy, kiedy jej partner zagroził, że wywiezie z kraju ich 3,5-letnią córkę.

*Mężczyzna cały czas wykorzystywał trudną sytuację swojej partnerki. *Zastraszał ją i kontrolował. W latach 2010-2016 zmuszał ją do prostytucji w agencjach towarzyskich na terenie Polski, Niemiec i Szwajcarii.

Wykorzystując swoją przewagę kontrolował kobietę „rozliczając” ją z ilości klientów i zarobionych w ten sposób pieniędzy – wyjaśnia podinsp. Monika Chlebicz z KWP w Bydgoszczy. – Materiał dowodowy wskazuje również na znęcanie się psychiczne i fizyczne mężczyzny nad pokrzywdzoną w okresie 6 lat oraz pozbawienie jej wolności poprzez zamykanie w mieszkaniu.

31-latek został zatrzymany w Toruniu. W akcji brali udział negocjatorzy, bo była z nim jego córka. W gotowości byli też antyterroryści.

*Lista zarzutów jest długa. *Okazało się, że pokrzywdzony jest wiele innych kobiet.

Zarzuty dotyczą zmuszania do uprawiania prostytucji i czerpania z tego tytułu korzyści. Podejrzany uczynił sobie z tego stałe źródło dochodu. Ponadto mężczyzna dopuścił się ciężkiego uszkodzenia ciała oraz stosował groźby karalne – precyzują policjanci.

Prokuratura zawnioskowała o aresztowanie 31-latka. Sprawą zajmie się sąd.

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić