REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 37 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki04.02.19 (07:57)

Żona Najmana wchodzi w biznes. Rzuci wyzwanie Lewandowskiej?

Kim jest żona Marcina Najmana? To pytanie zapewne znowu pojawi się w podpowiedziach wyszukiwarek. Dlaczego? Bo Julita Najman postanowiła zająć się biznesem. I to takim, w którym mocną pozycję ma m.in. Anna Lewandowska.
Andrzej Zbraniecki / East News

Marcin Najman to z pewnością jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Czy z racji osiągnięć i talentu? To oczywiście kwestia dyskusyjna, ale raczej ciężko będzie znaleźć Polaka, który nie kojarzy jego walki w KSW z Mariuszem Pudzianowskim. Ciężko też pewnie będzie wskazać tych, którzy o bokserze z Częstochowy nie mają wyrobionego zdania. Jedni go kochają, inni nienawidzą.

Do tej pory żona Marcina Najmana - Julita, stała raczej w jego cieniu. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że to na niej mogą skupić się w najbliższym czasie światła obiektywów. Julita Najman mocno bowiem wchodzi w świat fit biznesu. Tak tak, to ta działka, gdzie ugruntowaną i mocną pozycję ma m.in. Anna Lewandowska.

REKLAMA

Julita Najman wypuszcza bowiem na rynek własną odżywkę "Najslim". To typowy "spalacz tłuszczu" na bazie popularnej w świecie fitnessu l-karnityny. Na razie to jedyna propozycja nowej marki, ale zapewne nie ostatnia.

o2.pl

Tym bardziej, że Julita Najman może liczyć na marketingowe i promocyjne wsparcie męża. Na ostatniej konferencji reklamującej jedną z jego kolejnych gal - Marcin Najman wspominał o nowym biznesowym pomyśle żony.

TRICOLORS / East News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij