o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
OPM
|

8 tys. zł na kasie w stacji Orlen. Zanim wyślesz CV, zobacz, jaki jest haczyk

99
Podziel się

Zarobki na kasie na stacji Orlen mogą sięgnąć nawet 8 tys. zł brutto miesięcznie. To nie żart. Zanim jednak wyślesz CV do najbliższej stacji, wyjaśniamy, gdzie jest haczyk.

8 tys. zł na kasie w stacji Orlen. Zanim wyślesz CV, zobacz, jaki jest haczyk
Stacja Orlen w Hamburgu. Kasjer może liczyć na ponad 8 tys. zł pensji (ORLEN - materiały prasowe)
bErowghx

Zarobki na stacji Orlen w kwocie ponad 8 tys. zł - to możliwe, ale tylko jeśli zostanie się zatrudnionym w jednej z nowych stacji sieci w Niemczech. Właśnie takie zarobki oferuje się np. kasjerom rozpoczynającym pracę na stacji w Hamburgu.

To w  tym niemieckim mieście Grupa ORLEN otworzyła właśnie nową stację paliw pod własnym szyldem.

bErowghz
W Hamburgu otworzyliśmy właśnie kolejną, drugą w Niemczech, stację ORLEN. Strategia 'ORLEN2030' przewiduje znaczący wzrost udziału stacji zagranicznych w naszej sieci i konsekwentne ujednolicanie marki - poinformował prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Dla Orlenu niemiecki rynek to nie pierwszyzna, koncern od lat funkcjonuje na rynku u naszych zachodnich sąsiadów - ma tam ok. 600 stacji, które pierwotnie nosiły nazwę Star. Teraz zmienia się to, że nie tylko nowe, ale i istniejące stacje zmieniają nazwę na Orlen, są też brandowane charakterystycznym dla koncernu logo z orłem. Proces ruszył w 2018 roku.

Zobacz także: Sądny piątek w całym kraju. "Spodziewamy się olbrzymich tłumów"

"Fakt" prześwietlił ogłoszenia o pracę na stacji paliw Star w Hamburgu. W tych z lipca 2020 roku oferowano 1800 euro miesięcznie. Po obecnym kursie to ponad 8300 zł brutto miesięcznie. Polak chcący podjąć pracę na stacjach Grupy ORLEN w Niemczech musi znać język niemiecki co najmniej na poziomie B2.

bErowghF

Mediana zarobków sprzedawców na stacjach Orlen w Polsce to 2820 zł brutto miesięcznie, a tylko 25 proc. zatrudnionych zarabia więcej niż 3140 zł brutto. Różnica jest więc kolosalna, choć i koszty życia w euro różnią się od wydatków w Polsce. Niemniej, porównując te same stanowiska w obu krajach, na Zachodzie można zarobić 2-3 razy więcej niż w Polsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErowgia
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(99)
wariat
2 miesiące temu
8000 na rękę !! chyba że utarg bierzesz do kieszeni
Wprowadzacie ...
4 miesiące temu
Autor artykułu celowo podaje mosty po przeliczeniu żeby wywołać negatywne emocje u Polaka pracującego w Polsce. Dno. Przecież Polska płaca w przeliczeniu na euro to jakieś 600 euro - pokaż mi Niemca który pójdzie do pracy za 600 euro hahaha. To może student i to jak się ładnie poprosi. 8 tys zł po przeliczeniu na euro to jakieś 1900 euro co na zachodnie warunki jest minimalnym odpowiednikiem płacy w Polsce.
Justyn bimber
4 miesiące temu
Patrząc na większość komentujących żądam jedno pytanie? A ile waszym zdaniem zarabiają Niemcy pracujący na stacji paliw ( kasjer 35h tyg z nockami). Dodam że mieszkam i pracuje na niemieckiej stacji paliw w Brandenburgii... No Janusze biznesu zapraszam do dyskusji....
bErowgib
Nikt Taki
4 miesiące temu
1800 € w Niemczech to takie 2500 tysia w Polsce, więc ja również nie widzę wielkiego wow. Bo takie porównywanie, że to na Polskie taka "ogromna kwota" to chyba jawne "podśmiehujki"
MarioV
4 miesiące temu
Praca czyni wolnym!
Lola
4 miesiące temu
Dla każdego coś dobrego, kochani praca jest fajna i z ludźmi, dla mnie 9tys netto to jest ok dla samotnej matki z synem.
Lola
4 miesiące temu
Ja pracuje na Orlenie w pl, a więc różnica jest kolosalna
Lola
4 miesiące temu
Ja jestem zainteresowana ta praca na Orlenie w Niemczech proszę o kontakt i info
Kierowca norm...
4 miesiące temu
We wtorki jest promocja na ulubionej stacji smiszka.98 w cenie 95! A wyszlo mi tak że osiągi i zużycie na tym promocyjnym 98 były gorsze niż na 95! Jeżdżę już długo i dużo i wiem że najlepsze paliwo na Orlenie. A te nienawistniki POrąbane niech nasiuraja sobie do baku i tak jeżdżą!!!
Nnn
4 miesiące temu
Polska to trzeci świat.
Tomek
4 miesiące temu
Obajtek znajomych tam nie wysłał? Za malo i trzeba pracować? Aha....
Tedi
4 miesiące temu
Ja tez
Zgryźliwy
4 miesiące temu
No i czemu ma służyć ten artykuł, wielkie zdziwko że tak jest
bErowghT
Ropka
4 miesiące temu
No i super
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić