Biedronka zaszalała z prezentami. To już tradycja

3

Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci oraz zasilenia e-kodów pracowniczych to tradycyjne pakiety świąteczne, które sieć Biedronka przekazuje swoim pracownikom przed Świętami Bożego Narodzenia. Jedna z pracownic w filmie na TikToku zdradziła, co znajduje się w tegorocznej paczce świątecznej.

Biedronka zaszalała z prezentami. To już tradycja
Biedronka zaszalała z prezentami. To już tradycja (TikTok)

Jak czytamy na stronie internetowej, sieć Biedronka oferuje swoim pracownikom ponad 20 programów socjalnych i benefitów, opartych na 3 filarach: Zdrowie, Rodzina i Edukacja.

Do jednych z atrakcyjniejszych należą tradycyjne benefity w okresie przedświątecznym. Pakiet świąteczny składa się z paczki świątecznej dla pracownika i jego dzieci. Firma przygotowuje 4 rodzaje paczek dla dzieci w zależności od wieku (0-2 lata, 3-6 lat, 7-10 lat, 11-18 lat).

Oprócz paczek, w ramach pakietu świątecznego, pracownicy otrzymują e-kody pracownicze, którymi mogą zapłacić za zakupy w Biedronce lub Hebe. Kwoty zasileń poszczególnych e-kodów różnią się w zależności od progu dochodowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wysokie zarobki Holeckiej w TVP. Polacy nie gryźli się w język
Taką paczkę dostają wszyscy pracownicy, którzy są w firmie na umowie o pracę i wypełnili oświadczenie o dochodach - podkreśla na TikToku kobieta, która prowadzi kanał o nazwie "niebanalnamatka".

Biedronka zaszalała z prezentami. Garnki dla pracowników

W pudle znajdował się między innymi zestaw kuchenny: dwie ścierki, podkładka i rękawica. W drugim pudełku znajdowały się już słodkości: śliwki mleczne, krówki w czekoladzie, czarna porzeczka w czekoladzie i migdały w czekoladzie.

Pracownicy dostali także po jeszcze jednym wielkim pudle marki Gerlach. W środku był zestaw garnków.

Prosiłam Mikołaja o gary i mam. Byłam grzeczna w tym roku, a to jest naprawdę mega niespodzianka. Każda szanująca się pani domu ucieszy się z takiego prezentu. W tym roku Biedronka zaszalała z prezentami - przyznała na koniec materiału TikTokerka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić