aktualizacja 

Bosacka reaguje. Zdjęcia ze sklepu. "Włosy się jeżą"

452

Katarzyna Bosacka skupia się na drożyźnie, która ogarnęła Polskę. Dziennikarka otrzymała od widzów kolejne zdjęcia artykułów z szokującymi cenami. - Aż włosy się jeżą na głowie - komentuje.

Bosacka reaguje. Zdjęcia ze sklepu. "Włosy się jeżą"
Katarzyna Bosacka zszokowana cenami. Dostała informacje od widzów (Facebook)

Na początku września Katarzyna Bosacka opublikowała na Facebooku zdjęcie autorstwa klientki warszawskiego hipermarketu. Pani Ilona nie mogła uwierzyć w cenę papieru toaletowego, ale pracownicy sklepu zapewnili ją, że cena jest poprawna. Za jedną rolkę trzeba zapłacić aż 4,20 zł. To jednak nie koniec.

Po opublikowanym przeze mnie w tamtym tygodniu poście, dotyczącym szokująco wysokich cen niektórych produktów, otrzymałam od Was kolejne zdjęcia drożyzny. Aż włosy się jeżą na głowie... - napisała w mediach społecznościowych Bosacka.

Dziennikarka TVN podała listę kilku produktów oraz ceny, po których można złapać się za głowę. Przykłady?

  • Dwie duże rolki ręcznika papierowego za 27,39 zł
  • 400 g kaszy gryczanej za 10,99 zł
  • 1 kg kawy ziarnistej za 75,99 zł
  • 500 g kawy mielonej za 62,99 zł
  • 700 ml majonezu za 15,99 zł.
  • 1 l mleka bez laktozy za 6,29 zł
W obecnej sytuacji oszczędności trzeba szukać gdzie się da - mam wiele sposobów na to aby kupować taniej, chcecie abym się nimi z Wami podzieliła? - dodała do swojego wpisu pytanie Bosacka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dziennikarka na tropie cen

Niedawno na swoim Instagramie dziennikarka pokazała zdjęcie od fanki z holenderskiego sklepu. Widać na nim kilogramowe opakowanie cukru w cenie 0,65 euro, czyli przy obecnym kursie ok. 3,10 zł.

Na ten moment w Polsce ceny cukru wahają się w zależności od producenta i sklepu, ale ciężko znaleźć taki, który kosztuje mniej niż 5 zł za 1 kg. A na półkach są i takie, które kosztują 6-8 zł za 1 kg - zauważa Katarzyna Bosacka.
Zobacz także: Rynek lodów rośnie. "Dobry lód to co najmniej 5 zł"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić