Ekstra Pensja. Padła główna nagroda w Wielkopolsce

2

W życiu trzeba mieć szczęście. W ostatnim losowaniu w Ostrowie Wielkopolskim padła najwyższa wygrana w Ekstra Pensji, a to oznacza, że gracz przez kolejnych 20 lat będzie otrzymywać stałą wypłatę w wysokości 5 000 zł co miesiąc.

Ekstra Pensja. Padła główna nagroda w Wielkopolsce
Ekstra Pensja. Padła główna nagroda w Wielkopolsce (Wikipedia)

Los zdecydowanie uśmiechnął się do jednej z osób w Ostrowie Wielkopolskim. W kolekturze Lotto przy ulicy Jana Mertki 14 padł szczęśliwy los, który zapewnił jednemu z grających, bezpieczną przyszłość na następnych 20 lat.

Szczęśliwy okazał się ostrowski punkt LOTTO zlokalizowany przy ul. Jana Mertki 14. Grający sam wybrał liczby, wypełniając blankiet. Warto wspomnieć, że to już trzecia główna wygrana w Ekstra Pensję w Ostrowie Wielkopolskim! Poprzednie dwie padały w październiku 2021 roku i we wrześniu 2022 roku - informuje w komunikacie Totalizator Sportowy.

Ekstra Pensja to gra liczbowa prowadzona przez Totalizator Sportowy. Zakłady na pierwsze losowanie mogliśmy zawierać 16 października 2014 roku. Ekstra Pensja różni się od pozostałych gier tym, że wygrana nie jest wypłacana jednorazowo, a miesięcznie przez kolejnych dwadzieścia lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To skandaliczne i nikczemne". Mocne słowa o relacjach z Ukrainą

Na czym dokładnie polega? Gracz musi wybrać 5 liczb z 35 i 1 liczbę z 4. Można to zrobić samodzielnie lub skorzystać z opcji losowania metodą chybił-trafił. Tymi samymi liczbami można zagrać nawet w kolejnych 8 losowaniach.

Szczęśliwiec z Ostrowa Wielkopolskiego, przez 20 lat będzie dostawać teraz 5000 złotych miesięcznie. O swoją przyszłość z pewnością już nie musi się martwić. Taki zastrzyk gotówki to marzenie praktycznie każdej osoby w Polsce.

Kiedy odbywają się losowania?

Losowania Ekstra Pensji odbywają się codziennie o godzinie 21:40. Przebieg losowania Ekstra Pensji możesz śledzić na żywo w studiu Lotto - online lub w TVP Info.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić