Lidl kusi klientów w sobotę. Co tym razem przygotowali?

11

Lidl już po raz kolejny przygotował akcję promocyjną pod tytułem "Tania sobota". Z tej okazji w marketach niemieckiej sieci będziemy mogli zobaczyć sporo produktów po obniżonych cenach, na przykład banany, kurczaki czy papier toaletowy. Co jeszcze możemy kupić w tanią sobotę w Lidlu?

Lidl kusi klientów w sobotę. Co tym razem przygotowali?
Lidl startuje z kolejnymi promocjami w "Tanią Sobotę" (Getty Images, 2024 John Keeble)

W sobotę 18 maja po raz kolejny w Lidlu będziemy mogli spotkać wiele produktów w obniżonych cenach. Jest to spowodowane już cykliczną akcją "Tania sobota w Lidlu", która jest jednym z głównych haseł promocyjnych tej sieci.

Ta niezmiennie od lat stara się przyciągać do swoich sklepów coraz to nowych klientów. W tym celu w każdym markecie sieci Lidl systematycznie organizowane są dni sporych okazji cenowych na wybrane produktu. Jedno z takich wydarzeń wypada właśnie w sobotę 18 maja.

W tę sobotę Lidl przygotował wiele znaczących obniżek cen, które objęły nie tylko produkty spożywcze, ale także i te z asortymentu dom, ogród czy działów kosmetycznych. Mimo to "Tania sobota w Lidlu" 18 maja należeć będzie do promocji na mleczko w czekoladzie Mister Choc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wódka w dyskontach za 10 zł. "Tak korporacje sprały mózgi Polakom"

"Tania sobota w Lidlu" - co można tym razem kupić?

Wśród wielu okazyjnych cen, w tę sobotę prawdziwym hitem bez wątpienia będzie mleczko w czekoladzie Mister Choc. Za ten uwielbiany przez miliony Polaków rodzaj słodyczy, będziemy musieli zapłacić zaledwie jedną złotówkę. Jednym kryterium do spełnienia wymogów tej oferty są zakupy o wartości powyżej 199 złotych.

W sobotę sieć Lidl skierowała także specjalne oferty dla posiadaczy karty lojalnościowej. Tylko w czasie trwania "taniej soboty" będzie na niej dostępny specjalny kupon na filet z piersi kurczaka za 9,90 zł czy kilogram łopatki wieprzowej za mniej niż 10 złotych. Na sympatyków zakupów w większej ilości, czeka mleko UHT za 1,65 przy zakupie sześciu sztuk.

Na klientów czeka też masło Pilos za 2,99 zł sztuka, ale tylko przy zakupie trzech sztuk. Za banany zapłacicie tylko 2,79 zł za kilogram, ale musicie zeskanować przy kasie aplikację. Ser holenderski gouda kupicie za 4,99 zł za opakowanie, a już za 25,99 zł możecie kupić paczkę papieru toaletowego w wersji XXL, czyli aż 40 rolek.

Sieć jednak zaznacza, że oferty z akcji "Tania sobota w Lidlu" to produkty limitowane. Z tego też powodu ich utrzymanie możliwe będzie do wyczerpania zapasów. Te uzależnione będą od konkretnych marketów sieci Lidl i od tego, ile produktów kupią klienci.

Godziny otwarcia sklepów Lidl w sobotę

Podobnie jak w przypadku innych marketów, tak i w Lidlu godziny otwarcia w sobotę mogą różnić się od tych w ciągu tygodnia. W większości Polski sklepy tej sieci będą dziś otwarte od 6 rano do godziny 21. Są jednak sklepy, które będą czekać na klientów dłużej, nawet do godziny 23.

Warto jednak pamiętać, że mogą one różnić się w poszczególnych marketach dlatego też przed wyjściem warto upewnić się, czy Lidl do którego idziemy jest jeszcze otwarty.

Autor: KARO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić