Nowa kanapka w McDonald's. Ukłon w stronę Polaków

66

Polscy internauci protestowali przeciwko wycofaniu z oferty McDonald's jednej z popularnych kanapek. Dzisiaj Wujek Rada poinformował o decyzji, jaką podjęła popularna sieć.

Nowa kanapka w McDonald's. Ukłon w stronę Polaków
Zdjęcie poglądowe (Getty Images, Alexander Shcherbak)

Zmiana w polskim menu McDonald's ma nastąpić 20 kwietnia. Plotki, które pojawiły się pod koniec marca mówiły o wycofaniu Kurczakburgera i zastąpienie go wegetariańską kanapką. Internauci na czele z YouTuberem Wujkiem Radą zbuntowali się przeciwko decyzji amerykańskiego giganta. Zaapelowali o zmianę decyzji i zapowiedzieli protesty.

Polscy internauci odnieśli częściowy sukces. Wujek Rada poinformował 7 kwietnia, że Kurczakburger musi zostać wycofany. W jego miejsce pojawi się jednak kanapka Red Chikker, która ma się różnić tylko inną bułką. YouTuber przedstawił również oficjalne grafiki od McDonald's, które przedstawiają najnowsze zmiany w menu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kurczakburger zostaje w innej formie. Co na to internauci?

Na informacje dotyczące zmian w menu McDonald's ze zniecierpliwieniem czekali polscy internauci. Po zamieszczeniu informacji przez Wujka Radę napisali w komentarzach, co uważają na temat alternatywnej kanapki. Wielu z nich nie ukrywało swojego zadowolenia. Podkreślali, że pomimo wspierania akcji nie wierzyli w jej powodzenie. Wśród komentujących znaleźli się również ci, którzy sceptycznie podchodzą do nowego Red Chikkera.

Szczerze mówiąc to nie wierzyłem, że ci się uda wuja, ale cieszę się, że się myliłem - napisał jeden z internautów.
Z tego co widzę na zdjęciu to tak nie do końca. Kurczakburger był z innym kotletem, chodzi o panierkę. Tutaj mamy stripsa więc to samo co w chikkerze i wrapach. Z kurczakburgera został tylko sos - zauważył komentujący.
Zobacz także: Nowy Ład PiS. Będzie większe wsparcie rodzin z dziećmi? Szykuje się ulga podatkowa
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić