Mięso mielone za darmo, szynka za złotówkę. Potężne promocje w Biedronce

1

Nowy tydzień przyniósł atrakcyjne promocje w sieci sklepów Biedronka. Od 15 lutego ruszyły gigantyczne przeceny na mięso, wędliny, nabiał i pieczywo. Tańsze będą także warzywa i owoce.

Mięso mielone za darmo, szynka za złotówkę. Potężne promocje w Biedronce
Biedronka przygotowała atrakcyjne promocje na nadchodzący tydzień (Getty Images, Jaap Arriens)

Biedronka przygotowała nowe, atrakcyjne oferty na cały tydzień. Szczególnie zwraca uwagę jedna z nich. Chodzi o mięso mielone.

Szynka za złotówkę. Wyjątkowa promocja w Biedronce

Od poniedziałku 15 lutego przy zakupie w Biedronce opakowania mięsa mielonego z łopatki wieprzowej, drugie otrzymamy za darmo. Tańsze będą także niektóre wędliny. Za 100 gramów szynki ogonówki zapłacimy zaledwie 99 groszy.

Atrakcyjna jest również promocja na ziemniaki. Za 5 kg zapłacimy zaledwie 3,99 złotych, co w przeliczeniu daje 80 groszy za kilogram. Niezwykle tanie będą również mandarynki, które dostać można będzie za 2,99 zł za kilogram.

Atrakcyjne ceny w Biedronce. Pieczywo za pół ceny

Od 15 do 20 lutego w sklepach sieci Biedronka po godz. 18 niepakowane pieczywo będzie można kupić za pół ceny. Oferta dotyczy m.in. chleba i bułek. Promocja trwa do zamknięcia sklepów, jednak nie dłużej niż do północy. To oznacza, że w sklepach całodobowych po północy pieczywo niepakowane będzie w normalnej cenie.

To oczywiście nie koniec promocji w Biedronce. Na nowy tydzień Biedronka przygotowała inne oferty i obniżki nawet do 70 proc. Będzie tak np. z produktami do włosów kilku wybranych firm, a także z rybami w puszkach i słoikach.

Obejrzyj także: Na Biedronce się nie skończy. UOKiK na tropie nieczystych praktyk wielkich sieci

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić