Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 

Nawet o tym nie wiedziałeś. O tej godzinie w Lidlu nagle zmieniają ceny

18

Jeżeli zdecydujesz się na wizytę w sklepach sieci Lidl po godzinie 21:00, możesz spotkać się z nieoczekiwanym zaskoczeniem. To zaskoczenie ma bezpośredni związek z obniżką cen, która jest elementem akcji o nazwie: "Kupuję, nie marnuję". Wówczas sporo produktów po prostu tanieje.

Nawet o tym nie wiedziałeś. O tej godzinie w Lidlu nagle zmieniają ceny
Sklepy niemieckiej marki Lidl mają specjalną ofertę dla klientów (Adobe Stock)

Sieć sklepów Lidl jest powszechnie znana z wprowadzania różnorakich akcji promocyjnych. Niemniej jednak wiele osób może nie być w pełni świadomych istnienia akcji "Kupuję, nie marnuję". Aleksandra Robaszkiewicz, reprezentująca sieć Lidl Polska, podzieliła się z nami nieco więcej szczegółów na temat tej inicjatywy.

Po godzinie 21:00, wszystkie nasze sklepy oferują wybrane produkty z naszej 'Piekarni w sercu Lidla' o 50 procent taniej. To jest część naszej akcji 'Kupuję, nie marnuję'. Każdego dnia mamy w ofercie przecenione słodkie i słone przekąski, a w soboty przed niedzielami niehandlowymi oraz w dni poprzedzające święta obniżamy cenę chlebów, bułek oraz bagietek - wyjaśniła w komunikacie przesłanym do o2.pl

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polski król tonął w długach. Szemrany plan żony uratował go
Nasza autorska inicjatywa 'Kupuję, nie marnuję' ma na celu promowanie sprzedaży produktów, które są w pełni wartościowe, ale mają zbliżający się termin przydatności do spożycia - dodała.

Robaszkiewicz podkreśliła, jak istotne dla Lidl Polska jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności. "Jako społecznie odpowiedzialna firma, Lidl Polska stawia walkę z marnowaniem żywności jako jeden z najwyższych priorytetów. Podejmujemy wiele działań w tym zakresie, w tym współpracę z Caritas Polska, Federacją Polskich Banków Żywności oraz prowadzenie wspomnianego projektu - podsumowała.

Akcja "Kupuję, nie marnuję" w sieci sklepów Lidl nie jest nowością. Jej początki sięgają marca 2020 roku, kiedy to rozpoczęła się kampania "Sztuka niemarnowania".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić