Angelika Karpińska| 

"Pan tu nie stał". Dantejskie sceny w Żabce. Mąż klientki przyszedł z bronią

72

W Żabce w Józefowie pod Warszawą doszło do szokującego incydentu. Między klientami sklepu wywiązała się awantura. W pewnym momencie do Żabki wpadł mężczyzna z bronią.

"Pan tu nie stał". Dantejskie sceny w Żabce. Mąż klientki przyszedł z bronią
Mężczyzna wparował do Żabki z bronią (Wikipedia)

W Żabce przy ul. Piłsudskiego w Józefowie doszło do awantury. Kobieta wepchnęła się w kolejkę.

Była to awantura typu "pan tu nie stał". Kobieta zaczęła wykrzykiwać na innego klienta w zielonej koszulce. I oświadczyła, że dzwoni po męża, żeby interweniował - powiedział "Super Expressowi" świadek incydentu.

Ktoś zwrócił jej uwagę. Jej partner szybko wkroczył do akcji

Mężczyzna po chwili przybył na miejsce, by stanąć w obronie ukochanej. Wszedł do sklepu z wiatrówką w ręku i groził klientowi, który zwrócił uwagę jego partnerce, że go zabije.

Przerażony mężczyzna zadzwonił na policję. Przed przyjazdem funkcjonariuszy para wyszła jednak ze sklepu.

Incydent uchwyciła kamera w samochodzie świadka. Śledczy szybko ustalili, że mężczyzna, który wparował do Żabki z bronią, to mieszkaniec Józefowa.

W miejscu zamieszkania mężczyzny zabezpieczono wiatrówkę. Wkrótce agresor usłyszy zarzuty dotyczące gróźb karalnych, za co grozi do dwóch lat więzienia.

Wyjaśniamy, dlaczego zgodnie z naszymi procedurami nie został włączony przycisk antynapadowy. Sklep w Józefowie, podobnie jak pozostałe nasze placówki, jest wyposażony w system antywłamaniowy na wypadek zdarzeń o charakterze rabunkowym. Monitoring ze sklepu został zabezpieczony i przekazany policji - poinformowało "Super Express" biuro prasowe Żabki.

Zobacz także: Potrącenia w Zielonej Górze. Dwa wypadki na jednym skrzyżowaniu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić