Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Paragon z Jastarni. Cena obiadu dla 4 osób? Przecieraliśmy oczy ze zdumienia

286

Otrzymaliśmy wiadomość od kolejnego czytelnika, który spędza wakacje nad morzem. Większość urlopowiczów skarżyła się na wysokie ceny posiłków w nadmorskich restauracjach. Jednak nadawca ostatniej wiadomości trafił w Jastarni na miejsce, gdzie za obiad dla czterech osób zapłacił zaledwie 62 złote.

Paragon z Jastarni. Cena obiadu dla 4 osób? Przecieraliśmy oczy ze zdumienia
Nasz czytelnik zapłacił za obiad dla czterech osób 62 złote (dziejesie.wp.pl)

Sezon urlopowy trwa, a wiele osób zdecydowało się na odpoczynek poza domem. Jednym z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków Polaków jest Morze Bałtyckie. Jednak taki wybór często wiąże się z wysokimi kosztami zakwaterowania, lokalnych atrakcji czy właśnie – posiłków.

Wakacje 2020. Czytelnik zjadł w Jastarni obiad za kilkanaście złotych

Napisał do nas kolejny czytelnik, któremu udało się zjeść nad morzem tani obiad. Na dowód nadesłał do nas paragon, opiewający na kwotę 62 złotych. Nie była to jednak cena za posiłki dla dwóch osób, lecz aż czterech.

Dzień dobry. Przesyłam państwu paragon z obiadu, który zjedliśmy 14 lipca 2020 w słynnej Jastarni. Obiad na 4 osoby, smaczne i za rozsądne pieniądze. Czasem warto się trochę rozejrzeć, a nie iść w pierwsze lepsze miejsce. Pozdrawiam znad morza – napisał czytelnik przedstawiający się jako Łukasz Ch. na adres dziejesie@wp.pl (pisownia oryginalna).

To nie pierwszy raz, kiedy czytelnik wysyła nam podobną poradę. Już wcześniej otrzymaliśmy mail od osoby, która doradzała urlopowiczom znad Morza Bałtyckiego, aby unikali restauracji i knajp w centrum. Poza najbardziej atrakcyjnymi lokalizacjami często można zjeść nie tylko smacznie, ale i znacznie taniej.

Zobacz także: Zobacz też: Drożyzna nad morzem. Jak nie dać się naciąć?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić