aktualizacja 

Poczta Polska rekrutuje pracowników. Zdumiewające benefity

11

Poczta Polska szuka nowych pracowników. Do nowoczesnej sortowni w miejscowości Ciemne w gminie Radzymin pod Warszawą poszukiwanych jest aż kilkuset pracowników. To co jednak zaskakuje najbardziej to oferowane benefity. Szczególną uwagę zwraca jeden z nich...

Poczta Polska rekrutuje pracowników. Zdumiewające benefity
Poczta Polska rekrutuje pracowników (Adobe Stock)

W ostatnim czasie media obiegły informacje o ogromnych problemach w Poczcie Polskiej. Jak informuje "Rzeczpospolita" państwowa spółka jest w trudnej sytuacji finansowej i planuje zredukować liczbę etatów nawet o 5 tys. pracowników. Gazeta podaje, że tylko w tym roku instytucja mogła wygenerować już pod 60 mln zł straty.

Jednak w zgoła innej sytuacji jest oddział spółki w miejscowości ciemne pod Warszawą. Bowiem aż kilkuset nowych pracowników ma znaleźć tutaj zatrudnienie. Potrzebne są osoby do sortowania przesyłek, ale również kierowcy, serwisanci maszyn i pracownicy ds. rozliczeń i planowania transportu.

Jako pracodawca Poczta Polska jest elastyczna, zarówno jeśli chodzi o wymiar czasu pracy, jak i formę zatrudnienia. Oferta skierowana jest zarówno do tych osób, które poszukują stałej etatowej pracy, jak i do tych, którzy chcieliby znaleźć dodatkowe zajęcie. Spółka oferuje pracę na 4,6 lub 8 godzin dziennie, w zależności od stanowiska na zmiany poranne lub nocne. Podstawową formą zatrudnienia jest umowa o pracę, ale możliwe jest także zatrudnienie na umowę zlecenie, jeśli pracownik preferuje taką formę związania się z pracodawcą - pisze Poczta Polska w ogłoszeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Powróciły pytania o Pocztę Polską i wybory kopertowe

Wśród kryteriów, które mogą zaskoczyć jest to, że na większość stanowisk nie jest wymagane doświadczenie. Osobom, które zostaną zatrudnione w oddziale w Ciemnem, Poczta Polska zaoferuje przeszkolenie.

Natomiast równie interesująca jest oferta benefitów mająca za zadanie zachęcić potencjalnych pracowników do aplikowania. Wśród nich pojawia się np. regularna wypłata wynagrodzenia...

"Wszystkim pracownikom zapewnione zostanie stałe, wypłacane na czas wynagrodzenie i premie (umowa o pracę) oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego bliskich, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia. Na wybranych stanowiskach zapewnione będą także bony żywieniowe. Dodatkowy benefit to możliwość transportu do sortowni (w wyznaczonych godzinach)" - zapewnia Poczta Polska.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić