Pokazała paragon za kolację w Budapeszcie. Reakcje: Szczerze - to tanio

6

Tiktokerka prowadząca profil o nazwie @wyzszy_instytut_smaku wybrała się na kolację w Budapeszcie. Gościła w restauracji z gwiazdką Michelin. Jak przyznała, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Na koniec zaprezentowała widzom swój rachunek za zamówione dania. Internauci byli pozytywnie zaskoczeni. "Spodziewałam się więcej" - pisała jedna osoba.

Pokazała paragon za kolację w Budapeszcie. Reakcje: Szczerze - to tanio
Tyle zapłaciła za kolację w Budapeszcie. (TikTok, @wyzszy_instytut_smaku)

Znana tiktokerka o nazwie @wyzszy_instytut_smaku (AGATESTUJE_) ma na popularnej platformie sporo obserwujących osób. Aktualnie śledzi ją już pond 165 tysięcy internautów. Tutaj kobieta dzieli się swoimi doświadczeniami z wizyt w różnych hotelach i restauracjach. Tak było i teraz.

Pokazała rachunek z restauracji w Budapeszcie. Internauci w szoku

Influencerka odwiedziła jedną z restauracji w Budapeszcie (stolica Węgier). Lokal posiada gwiazdkę Michelin.

Niestety, spóźniliśmy się na tę kolację, dlatego musieliśmy zamawiać dania z karty. Nie mogliśmy spróbować menu degustacyjnego - rozpoczęła tiktokerka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Horrendalny rachunek. Zostawili w restauracji równowartość 507 złotych

"Zamówiliśmy makrelę (...), która była po prostu pyszna. Następnie spróbowaliśmy idealnie doprawionego tatara, który rozpływał się w ustach. To danie zachwyciło nasze kubki smakowe do granic możliwości" - zaznaczyła.

Kobieta wyjaśniła, że na danie główne wzięła dla siebie żabnicę, a na drugie - steka. "Na koniec otrzymaliśmy minitartaletki i minibabeczki" - podała. Zapewniła, że ceny tutaj są dość przystępne. Pokazała paragon, jaki uiściła za wszystko. "Za całość z napiwkiem zapłaciliśmy około 550 zł" - mówiła otwarcie.

Wideo podobało się internautom, którzy wyświetlili je już 30 tysięcy razy. Niektórzy z nich pokusili się nawet o zostawienie komentarza. "Mieszkam w Krakowie i to naprawdę spoko cena. Spodziewałam się więcej" - twierdziła jedna osoba.

Szczerze - to tanio, jak na dzisiejsze realia, a dania wyglądają obłędnie - zaznaczała inna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić