Rewolucyjne rozwiązanie w Lidlu. Polka pokazała wideo na TikToku

63

Podczas wizyty w portugalskim Lidlu pewna Polka musiała chwycić za telefon i nagrać wideo. W sklepie obowiązywał niespotykany przez nią dotąd system wyciągania bułek z koszy. Entuzjazm wobec rozwiązania podzielili również komentujący.

Rewolucyjne rozwiązanie w Lidlu. Polka pokazała wideo na TikToku
Portugalski Lidl zaskoczył Polaków (TikTok)

Dyskusja wokół pieczyw w supermarketach toczy się od dawna. Od wielu lat klienci rozważają jaki sposób nakładania go byłby najbardziej higieniczny. Niejednokrotnie dochodziło do sprzeczek z powodu osoby, która wbrew zaleceniom sklepu wyjmowała bułki, czy chleb gołą dłonią, bez użycia foliowej rękawiczki.

Jedna z użytkowniczek TikToka pokazała na wideo, jak może wyglądać rozwiązanie rozwiązujące problem niehigienicznego nakładania pieczywa. Polka podczas robienia zakupów w portugalskim Lidlu zauważyła, że obowiązują tam zupełnie inne zasady. Nikt nie może nakładać bułek samymi rękoma, gdyż jest to tam po prostu niemożliwe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pracował w Banku Światowym. Tak wykpił Kurskiego

Okazało się, że w portugalskim Lidlu konstrukcja na dziale pieczywa wygląda zupełnie inaczej. Nie ma tam mowy o znanych z Polski szafkach z przezroczystymi drzwiczkami. Na nagraniu widać, że w Portugalii, aby wyciągnąć bułkę, należy skorzystać ze specjalnej łyżki. Element jest tam zamontowany w wąską i podłużną szparę, przez którą nie można włożyć dłoni. Dopiero po wyjęciu wybranego pieczywa do części wspólnej można zapakować je do torebki. Dzięki temu klient ma pewność, że wybrana przez niego bułka nie była wcześniej dotykana przez inne osoby.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo wzbudziło zainteresowanie wśród internautów z Polski. Materiał został wyświetlony ponad 980 tysięcy razy. Wśród komentujących rozgorzała dyskusja. Znaczna część osób podzieliło entuzjazm autorki nagrania. Inni uważali, że obsługa łyżki byłaby dla nich za trudna. Nie zabrakło też informacji, że podobne rozwiązanie jest również stosowane w innych krajach.

To jest normalna sprawa w Holandii, Niemczech, Irlandii - wszędzie oprócz Polski niestety - napisała internautka.
Chyba bym nerwicy dostała przy ich wyciąganiu - stwierdziła komentująca.
Świetnie, nienawidzę jak ludzie brudnymi łapami biorą i macają te bułki. Nawet tych jednorazówek nie używają - podsumowała inna Polka.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić