Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Szukają do pracy. Płacą od 7749 do 9800 zł na start

410

Firma z Torunia poszukuje zbrojarzy. Oferta odbiła się szerokim echem, bowiem proponowane zarobki są na dobrym poziomie. Za pracę można otrzymać od 7 tys. 749 zł do 9 tys. 800 zł brutto. Jak jednak informują "Nowości", niektórzy pracownicy mogą liczyć na jeszcze więcej.

Szukają do pracy. Płacą od 7749 do 9800 zł na start
Szukają zbrojarza do pracy (via Getty Images, mladenbalinovac)

Praca zbrojarza polega na wykonywaniu stalowych komponentów do budowy dróg, mostów, budynków i innych konstrukcji. Elementy te to głównie szkielety i siatki zbrojeniowe. Czasami zbrojarze odpowiadają także za transport i przechowywanie swoich wyrobów. Jest to zawód o charakterze produkcyjnym lub usługowym.

Zarobki są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Wedle serwisu wynagrodzenia.pl rynkowa miesięczna wypłata zbrojarza wynosi 4 910 złotych brutto. Portal indeed.com podaje z kolei, że zbrojarz zarabia około 4000 złotych miesięcznie. Nie ma jednak informacji, czy jest to kwota netto czy brutto.

Są za to przykłady - w Środzie Śląskiej w tym zawodzie zarabia się średnio 8442 zł miesięcznie, zaś w Jeleniej Górze – ​3962​​​ zł. Co ciekawe, w Warszawie zarobki są na niskim poziomie - 3300 zł. Oczywiście najlepsze zarobki na zbrojarzy czekają za granicą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zarobki nauczycieli. "Trudno wyżyć za 3,5 tys. zł"

Oferta pracy. Prawie 10 tys. zł brutto

Tymczasem w Toruniu zbrojarz może liczyć od razu na niezłą stawkę. Firma Goldback Comfort ma w "grodzie Kopernika" swoją filię. Ostatnio na jednym z portali ogłoszeniowych pojawiła się oferta pracy.

Jak donoszą "Nowości Toruńskie" oferowanie wynagrodzenie wynosi od 7749 zł do 9800 zł brutto. Gazeta skontaktowała się z firmą. Jak się okazuje, pracownicy dobrze wykonujący swoje zadania mogą liczyć na profity.

Rekrutujemy zbrojarzy i dobrze płacimy, ale oczekujemy określonych umiejętności. A także, to ważne, zaangażowania w pracę, gotowości do nauki i umiejętności pracy zespołowej. W ubiegłym miesiącu nasz najlepszy zbrojarz zarobił 9 tys. 500 zł na rękę. Nawet przy systemie pozaakordowym stawki w Toruniu są dobre. To 27-28 zł netto za godzinę pracy - powiedział rekruter wypytywany przez "Nowości".

Praca jest w trybie jednozmianowym, w hali (czyli pod dachem, ze stałą temperaturą), od poniedziałku do piątku. Wymagania? Znajomość profesji i umiejętność odczytania rysunku technicznego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić