BOB| 

To sprzedawali na urodzinach Radia Maryja. Ceny pod lupą

104

Ojciec Tadeusz Rydzyk z dumą obserwował tłumy, które zjechały się do Torunia na urodziny Radia Maryja. Na gości czekał m.in. wielki kiermasz. W jakich cenach oferowano poszczególne produkty? Zobaczcie sami.

To sprzedawali na urodzinach Radia Maryja. Ceny pod lupą
Na zdjęciu: Tadeusz Rydzyk (AKPA, AKPA)

Radio Maryja istnieje już 31 lat. Z okazji urodzin rozgłośni, jak to zwykle bywa, zorganizowano huczne obchody. Ojciec Tadeusz Rydzyk tym razem zaprosił wiernych do hali w Toruniu. Ludzi było mnóstwo i zapełniły się nie tylko trybuny, ale także płyta, na której na co dzień odbywają się wydarzenia sportowe.

To można było kupić u Rydzyka

Frekwencja pokazuje, że Radio Maryja i sam ojciec Tadeusz Rydzyk wciąż cieszą się ogromną popularnością w Polsce. To zaś pozwala kontrowersyjnemu duchownemu również nieźle zarabiać. Przekonaliśmy się o tym podczas tegorocznych obchodów 31. rocznicy powstania katolickiej rozgłośni radiowej.

Goście nie mogli na nic narzekać. Były punkty gastronomiczne z ciepłymi posiłkami i napojami, opieka medyczna, a przede wszystkim wielki jarmark. Na stoiskach można było znaleźć przeróżne przedmioty.

Zainteresowaniem cieszyły się toruńskie pierniczki. Ile kosztowały? Jak informuje "Super Express", wbrew pozorom nie było bardzo drogo, bo popularne słodkości można było kupić już za 3 zł. Były także droższe pierniki - po 6 zł.

Fani Radia Maryja mogli przebierać w książkach. Najwięcej było tych, które dotyczą wiary i religii. Niektóre wydania można było nabyć już za 5 zł. "SE" z kolei zdradza, że książka "Sekret ocalenia" o siostrze Ricie kosztowała 10 zł, "Nauczanie św. Jana Pawła II" - 39 zł, a "Historia i Teraźniejszość" - 49 zł.

Na stoiskach można było znaleźć gry planszowe. Nie zabrakło także ziół i przypraw św. Hildegardy, które kosztowały nawet 65 zł. Fani słodkości mieli również do wyboru bajeczne krówki mleczne w cenie 16,50 zł.

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest założycielem i dyrektorem Radia Maryja oraz Telewizji Trwam. Jest także szefem fundacji Lux Veritatis oraz założycielem i rektorem Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Od lat pokazuje całej Polsce, że jest sprawnym biznesmenem. Co sądzicie o jego działalności?

Zobacz także: Rosjanie drżą przed zimą? Ekspert o kluczowym elemencie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić