aktualizacja 

Zaczęło się 12.09. Na widok cen w Biedronce opada szczęka

23

Biedronka absolutnie nie spuszcza z tonu. W tym popularnym dyskoncie znów można sporo zaoszczędzić. Na jakie promocje warto rzucić okiem tym razem? Podpowiadamy.

Zaczęło się 12.09. Na widok cen w Biedronce opada szczęka
Biedronka (Getty Images)

Nowe promocje w sklepach sieci Biedronka obowiązują od 12 września. Tym razem proszek do prania marki Persil Family Pack można otrzymać za 39,95 zł. Tyle zapłacisz za 5,33 kg.

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 200 g kosztuje obecnie 15,99 zł. Za kawę rozpuszczalną Nescafe Classic Crema zapłacisz z kolei 17,99 zł.

Jest też bardzo atrakcyjna promocja na wszystkie lody w rożku lub na patyku. Tylko do 17 września możesz skorzystać z akcji 4+2 gratis.

Z większości promocji mogą skorzystać wyłącznie posiadacze karty Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej Biedronki. Warto mieć to na uwadze, by nie stracić rabatu.

Trwa wyjątkowa akcja w Biedronce

W Biedronce trwa akcja "Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja". Dzięki temu przedsięwzięciu można zachować trochę środków w wirtualnym portfelu. Oszczędności wykorzystasz na zakupy w soboty. By wziąć udział w akcji, trzeba posiadać kartę Moja Biedronka lub aplikację mobilną.

Każde oszczędzone 6 zł w tygodniowych misjach oszczędzania i twoim wirtualnym Portfelu to 1 naklejka akcji Gang Bystrzaków! - wyjaśnia Biedronka, dodając, że za 50 naklejek można dostać Bystrzaka za darmo.

W tym tygodniu można zaoszczędzić na wszystkich produktach Tymbark. W tym przypadku do wirtualnego portfela trafi 30 proc. wydanych środków. Jeżeli postawisz natomiast na zakup herbaty Lipton, to zaoszczędzisz 50 proc.

To jednak nie koniec. Zaoszczędzić można bowiem również na czekoladzie Milki (promocyjna cena: 7,89 zł), a także na kremie do smarowania Nutella (8,99 zł).

Jakby tego było mało, od 12 do 14 września trwa akcja 2+2 gratis na artykuły szkolne. Obejmuje ona nie tylko drobne przybory, ale i plecaki, worki, lampki czy meble szkolne.

Zobacz także: Joński o prekampanii. "Kaczyński wie, że przegra te wybory"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić