Ale przemiana! Słynna zakonnica z "The Voice" zrzuciła habit. Nie poznacie jej

23

Cristina Scuccia osiem lat temu pojawiła się w "The Voice of Italy". Skromna zakonnica podbiła serca widzów programu, ale nie tylko. Nagle była na ustach całego świata. Teraz o Cristinie znów jest głośno. Zakonnica pozbyła się bowiem habitu i jest nie do poznania.

Ale przemiana! Słynna zakonnica z "The Voice" zrzuciła habit. Nie poznacie jej
Cristina Scuccia w "The Voice of Italy". Teraz wygląda zupełnie inaczej (Kadr z programu)

W roku 2014 we włoskim "The Voice" pojawiła się skromna dziewczyna, młoda zakonnica. Habit, okulary, brak makijażu - wyglądała jak typowa przedstawicielka swojego stanu. Nietypowe było to, że umiała doskonale śpiewać, a na scenie wychodziła z niej prawdziwa gwiazda. Umiejętności wokalne, sceniczne popisy i habit okazały się mieszanką wybuchową.

Cristina najpierw, na etapie przesłuchań, zaskoczyła jurorów swoim głosem i wizerunkiem. Później gładko przeszła do kolejnego etapu, zyskując sporą rozpoznawalność. Nagranie z jej występu w zaledwie miesiąc zyskało aż 45 mln wyświetleń. Śpiewająca zakonnica doszła do finału i pokonała wszystkich pozostałych uczestników.

Nieco ponad osiem lat temu zwyciężyła w show, a w nagrodę mogła nagrać płytę. Miała 25 lat, mieszkała w Mediolanie (choć pochodziła z Sycylii) i świat nagle stanął przed nią otworem. Urszulanka od dziecka marzyła o karierze muzycznej, to marzenie wreszcie mogło się spełnić. Zakonnica pojawiała się na wydarzeniach muzycznych, festiwalach muzyki chrześcijańskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cleo popłakała się podczas "The Voice Kids"

W sierpniu 2021 r. przyjechała nawet do Polski, gdzie śpiewała na festiwalu "Jasna Strona Mocy", który był transmitowany w TVP. Teraz jednak w habicie już jej nie zobaczymy. Zakonnica zrzuciła go i w wieku 34 lat, po niemal 15 latach w zakonie, wróciła do świeckiego życia.

Siostra Cristina jest we mnie, jeśli jestem tym, kim jestem dzisiaj, to także dzięki siostrze Cristinie - powiedziała w programie "Verissimo", podkreślając, że nie żałuje ani jednego dnia, który przeżyła, służąc Kościołowi.

- Wierzę jeszcze bardziej w życie i w Boga, bo Bóg jest życiem. To było prawie 15 lat życia zakonnego, najlepsze lata mojego życia - dodała.

Zobacz także: The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W show wystąpiła już po metamorfozie - ubrana w czerwony garnitur, z wyrazistym makijażem i bez okularów. Powiedziała, że pracuje jako kelnerka i nie zamierza porzucić muzyki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić