Bandziorek ma nową dziewczynę. Nie chciała alkoholika: "Piwko nie zaszkodzi"

101

Krzysztof zwany Bandziorkiem to jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia", który nie schodzi z anteny od 2012 r. Bandziorek był w nim od początku, ale później zniknął na kilka lat. Chodziły plotki, że doszło do tragedii, tymczasem Krzysztof ma się świetnie, a u jego boku pojawiła się wymarzona kobieta.

Bandziorek ma nową dziewczynę. Nie chciała alkoholika: "Piwko nie zaszkodzi"
Bandziorek zniknął na kilka lat z "Chłopaków do wzięcia" (Materiały prasowe)

 "Chłopaki do wzięcia" to popularny program, w którym samotni mężczyźni po przejściach, mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Serial dokumentalny trafił na antenę Polsatu w październiku 2012 r. i od tamtego czasu tytułowe chłopaki zdobyły dużą sympatię widzów.

Obecnie emitowany jest 19. sezon "Chłopaków do wzięcia", do którego powrócił ulubieniec widzów – Bandziorek. Okazuje się, że w nowych odcinkach już nie będzie "do wzięcia", bo udało mu się znaleźć partnerkę.

Wybranką serca Bandziorka jest Danusia, która ma za sobą traumatyczne przeżycia u boku męża alkoholika. Krzysztof zwany Bandziorkiem mówił przed laty w programie, że marzy mu się piękna dziewczyna bez nałogów o dorodnych kształtach, która pokocha go takim, jaki jest. Co oznacza, że przymknie oko do jego skłonności do alkoholu.

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały
Pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić, wszystko jest dla ludzi. Ale nie ma chlać! – zaznaczyła Danusia.
Bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie - dodała ukochana Bandziorka.

Powrót mężczyzny do programu, na dodatek z kobietą u boku, to nie jedyna niespodzianka dla widzów "Chłopaków do wzięcia". Okazuje się, że Bandziorek i Danusia wybrali się do jego mamy i złożyli niezapowiedzianą wizytę w rodzinnym domu.

Mama była zaskoczona, nawet się tego nie spodziewała, że my przyjedziemy. Taką niespodziankę jej zrobiłem - mówił dumny Bandziorek.
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić