aktualizacja 

Cały świat zobaczy ją nago. Córka znanej polskiej pary w pikantnej roli

81

Bardzo głośno robi się o Helenie Englert. Wszystko za sprawą tego, że otrzymała główną rolę w nowym filmie erotycznym "Pokusa". W jaki sposób córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny znalazła się w obsadzie wspomnianej produkcji?

Cały świat zobaczy ją nago. Córka znanej polskiej pary w pikantnej roli
Helena Englert (Licencjodawca, AKPA)

Helena Englert stanęła przed niemałym wyzwaniem. Chodzi o grę w filmie "Pokusa", w którym dostała pierwszą główną rolę w kinowej produkcji. Zagrała odważne sceny miłosnych uniesień z Piotrem Stramowskim i Andreą Pretim. "Super Express" zapowiada, że w filmie zobaczymy między innymi scenę miłosnych uniesień w trójkącie.

Ktoś mógłby pomyśleć, że tę rolę Helena Englert otrzymała dzięki znanym rodzicom. Tymczasem okazuje się, że "fuchy" wcale nie zawdzięcza Janowi Englertowi i Beacie Ścibakównej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Miliony dla mediów publicznych. Ozdoba o wątpliwościach

Helena po prostu poszła na casting do filmu. Reżyserka Maria Sadowska nie zdawała sobie natomiast sprawy z tego, że jest córką Jana Englerta. 23-latka okazała się lepsza od dwudziestu innych kandydatek. Czym ujęła Sadowską?

Jestem totalnie zakochana w Helenie. Ma niesamowitą charyzmę i gdy wkroczyła na casting, zobaczyłam ją w tych krótkich włosach, z całą jej oryginalnością i wnętrzem, które wnosi do tej roli, to od razu wiedziałam, że mam już film - powiedziała reżyserka "Pokusy" w rozmowie z "Super Expressem".

Gdzie będzie można zobaczyć "Pokusę"?

Odważne sceny z udziałem Heleny Englert będą mogli oglądać widzowie z różnych regionów świata. Ta produkcja trafi do kin w Polsce, Norwegii, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Niemczech i Szwecji. "SE" twierdzi, że niewykluczone, iż film zawita także do Indii i Mongolii.

O Helenie Englert już teraz jest bardzo głośno. Po premierze "Pokusy" z pewnością będzie się o niej mówić jeszcze więcej. Film pojawi się w kinach już 27 stycznia.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić