Kiedy "Kevin sam w domu" w telewizji? Gdzie oglądać? Tradycji stanie są zadość

6

Widzowie Polsatu nie będą zawiedzeni. Zgodnie z wieloletnią tradycją na kanale zaplanowano emisję kultowego filmu "Kevin sam w domu". Zainteresowani obejrzą go już w Wigilię.

Kiedy "Kevin sam w domu" w telewizji? Gdzie oglądać? Tradycji stanie są zadość
Polsat zaplanował emisję filmu "Kevin Sam w Domu" (kadr z filmu)

"Kevin sam w domu" jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych filmów o tematyce świątecznej. Pomimo upływu ponad 31 lat od premiery produkcja nadal cieszy się ogromną popularnością. Polsat zagwarantował, że Polacy po raz kolejny obejrzą tę kultową komedię w święta.

Widzowie będą mogli zasiąść przed telewizory po wigilijnej wieczerzy. Polsat zaplanował emisję Kevina na 24 grudnia o godz. 20:00. Osoby, którym nie uda się obejrzeć kultowej produkcji, będą miały okazję zobaczyć ją następnego dnia na tym samym kanale o 16:30.

Fani kontynuacji przygód małego Amerykanina mogą również spać spokojnie. "Kevin sam w Nowym Jorku" pojawi się na Polsacie 1 stycznia 2022 roku o 20.00 i 2 stycznia o 15.05. Kolejne emisje obu kultowych emisje pojawią się jeszcze w najbliższych miesiącach na Polsat Film.

Związek Kevina z Polsatem zaczął się w 2000 roku. To właśnie wtedy stacja nabyła prawa do emisji kultowego filmu. Od tego czasu obie odsłony przygód Amerykanina co roku pojawiają się na antenie. Kiedy w 2010 roku miało zabraknąć produkcji, to skutecznie zaprotestowali sami widzowie. Rekord oglądalności "Kevina samego w domu" w Polsce padł właśnie podczas pierwszego seansu przed 21 laty, kiedy przed telewizorami zasiadło 8,90 mln widzów.

Zobacz także: 80 mln zł za zerwany kontrakt. Generał komentuje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić