o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Tomasz Repeta
|
aktualizacja

Magda Gessler nie wytrzymała. Fan uderzył w jej czuły punkt. "Spadaj. Nieuku i zawistniku na szczaw"

78
Podziel się

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce i najbardziej wybuchową osobowością medialną. Obecność w mediach społecznościowych wykorzystuje do utrzymywania kontaktu ze swoimi fanami. Przez jej szczerość często wybuchają kłótnie. Tak było też tym razem.

Magda Gessler nie wytrzymała. Fan uderzył w jej czuły punkt. "Spadaj. Nieuku i zawistniku na szczaw"
(Materiały prasowe)
bDJStCHp

Pod jednym z postów wywiązała się żarliwa dyskusja. Użytkownik Facebooka zarzucił restauratorce bezpodstawną wybuchowość i to, że jej rewolucje nie mają najmniejszego sensu. - Niech pani panuje nad emocjami. Większość restauracji, które pani rekomenduje w programie później upada. Dziwne co? Może czas ustąpić miejsce młodszym i lepszym… (oryginalna pisownia – red.) – napisał.

Nie było trzeba długo czekać na odpowiedź. Magda Gessler ze względu na swój charakter nie mogła przejść obojętnie obok zarzutu o takim kalibrze. W porywie emocji użyła bardzo mocnych i obraźliwych słów. - Spadaj… Nieuku i zawistniku na szczaw pieprzysz głupoty ... Aż żal Kal panie cie czyść… Wyrzyg (oryginalna pisownia - red.) - skomentowała.

bDJStCHr

Dyskusja nie zakończyła się na jednym komentarzu. Inna z internautek napisała kąśliwie: - Ona pisala jadac w samochodzie z automotyczna skrzynia biegow... (oryginalna pisownia - red.).

Magdę Gessler najwyraźniej dotknęły te słowa. Odpisywała pod tym postem na sporo komentarzy, w tym na ten o pisaniu komentarzy za kierownicą. - Ja nie prowadzę .. Jadę z tylu ... Ręka mi odpada po mieszaniu i krojeniu .. Dlatego częstość literówki ... Smutne ze nie macie wyobrazni.... Maturę zdałam dobrze .. Pośpiech ... Automat .. W telefonie .. Itd (oryginalna pisownia - red.) - odpowiedziała.

Internetową kłótnię wywołało najprawdopodobniej to, że restauratorka nie dba o poprawną pisownię, często też w porywie emocji w specyficzny sposób używa znaków interpunkcyjnych. Jak widać, są osoby, którym to przeszkadza.

Myślicie, że Gessler powinna wdawać się w dyskusję na poziomie mediów społecznościowych?

bDJStCHx
bDJStCHS
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(78)
d
3 lata temu
walnięta w dekielek........
Gość
3 lata temu
To jakie uczelnie ukończyła i jakie tytuły naukowe ma ta pani ?????
R-R
3 lata temu
Nie mogę na to patrzeć. Jaka mamcia taka córcia.
bDJStCHT
Pawel
3 lata temu
Zadufana w sobie z niezlymi ukladami rozmaiajac z ludzmi po jej niby rewolucjach polowa to sciema I zenada
Zniesmaczony
3 lata temu
Magda Gessler budzi we mnie fizjologiczne obrzydzenie. Jak glizda, albo padlina.
Najnowsze komentarze (78)
h2o
3 lata temu
Tej kucharce dekiel na garze dzwoni bo woda się zagotowała z powodu adhd ile jest jej kłaków w potrawach gotowanych w jej kuchniach.
123
3 lata temu
No i zaczęło się.... co jeden to lepszy.... sami "poloniści". A czy post pod komentarzem to jest praca maturalna???? Też często korzystam ze znaków interpunkcyjnych ale to nie znaczy, że nie potrafię sklecić zdania po polsku..... Zdarzyło mi się raz napisać komentarz jednemu "poloniście" na temat "korzucha" odpowiedziała mi pani "polonistka", że jak chcę komuś wytknąć błędy to sama muszę się ich pozbyć bo w mim komentarzu doliczyła się 11 błędów interpunkcyjnych.... Tak, że uważajcie komentarz to jest praca co najmniej MATURALNA!!!
Xxx
3 lata temu
Ta pani gotuje w kuchni bez nakrycia głowy. Miałem nie przyjemność zamówić frytki ą tam włosy. Także podziękował bym tej pani za gotowanie.
swoj
3 lata temu
ma glowe wiec jej zazdroszcza cieniaki....taka jest prawda bo wiadomo ze zna sie na fachu..
Jak
3 lata temu
Ona u mnie nie była by nawet służącą bo strach po domu by było się poruszać
Adi
3 lata temu
Niech chociaż kudły wiąże jak do kuchni w godzi, a najlepsze jak włosa znajdzie i krzyczy, co to jest, paranoja.
gospodyni dom...
3 lata temu
Nie cierpię tej całej Magdy Gessler ,według mnie jest najbardziej wulgarną , chamska osobą jaką nam pokazuje telewizja. Dobrą kucharką czy kucharzem moze być każdy kto umie i lubi gotować , niezależnie od tego czy kupuje mięso po 100,00zł.za kilogram czy po 20,00 zł. Ja uczyłam się gotowania w wieku trzydziestu kilku lat i z tego co slyszę moja kuchnia smakuje moim domownikom i moim gościom , jest smacznie , dobrze i nie drogo. Gdybym miala restaurację to nigdy bym nie zaprosiła tej blondi , bałabym się że w rosole zamiast makaronu będą jej włosy .
adam40
3 lata temu
PO raz kolejny lewacka "gwiazda" TVN'u POkazuje swój prymityzm , pogardę i brak kultury....
bDJStCHL
jkl
3 lata temu
Ona wygląda jak potwór. Poza tym to zwykłe chamidło.
piard
3 lata temu
Ile razy spłukuje ta gesler po sobie ? Bo na raz to raczej nie możliwe !
keri
3 lata temu
jak macha tymi kłakami nad garnkami w kuchni to mam obrzydzenie nie jem w knajpach bo myślę że ona tu była
Karolcia
3 lata temu
Zadufana w sobie baba.
Ania
3 lata temu
Kobieta bez klasy, przykre
mm.
3 lata temu
taka rodzaj dody z dużo szerszym podwoziem ,
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić