o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Przypadek? Panamska telewizja ma logo identyczne jak TVN

40
Podziel się

Panamska telewizja ściągnęła logo od TVN-u? Podobieństwo jest naprawdę uderzające. Głos w sprawie zabrała przedstawicielka polskiej stacji.

Przypadek? Panamska telewizja ma logo identyczne jak TVN
Logo do złudzenia przypomina znak polskiego TVN (www.tvn-2.com)
bEseTqfF

Logo telewizji TVN z Panamy wygląda niemal identycznie jak znak polskiego nadawcy. To przypadek czy może celowe naruszenie praw autorskich? Sprawę nagłośnił portal wirtualnemedia.pl, który o opinię poprosił przedstawicielkę polskiej telewizji.

Zakładamy, że jest to zbieżność przypadkowa. Ochrona znaków towarowych ma charakter terytorialny. W związku z tym, że TVN, należąca do TVN Grupa Discovery, nie prowadzi działalności na terytorium Panamy, w tym momencie nie można mówić o naruszeniu naszych interesów – powiedziała w rozmowie z wirtualnemedia.pl Katarzyna Issat, szef ds. komunikacji korporacyjnej TVN S.A.
bEseTqfH

Logo to jednak niejedyne podobieństwo łączące obie stacje. Mają one zbliżoną całą oprawę graficzną, a nawet… ofertę programową. Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, Panamska "Televisora Nacional" także posiada w swojej ofercie programy informacyjne, rozrywkowe czy telenowele.

TVN z Panamy, podobnie jak nasz rodzimy, także nadawał na swojej antenie realityshow "Big Brother". Na początku istnienia polska telewizja słynęła także z telenowel. Oprócz tego obie stacje przez lata posiadały w swojej ramówce popularny program "Taniec z Gwiazdami". W telewizji z Ameryki Centralnej nadawany jest także podobny do "Faktów" TVN program informacyjny "Wiadomości".

Telewizje o nazwie "TVN" działają jeszcze w kilku innych krajach, m.in. w Tajlandii czy Chile, ale logo tylko tej panamskiej nieodparcie przypomina identyfikację wizualną polskiej stacji. Sprawdźcie sami:

bEseTqfN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEseTqgi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
Jasnowidz
4 dni temu
Kłamliwe TVN jest na całym świecie
Mlody
2 miesiące temu
Nie ma przypadków w Polsce jest tylko jedna Polska telewizja i to jest TVP której nikt nie lubi a reszta jest zagraniczna
Onnna
2 miesiące temu
A ja tam 100 razy wolę TVN, bo nie biorą abonamentu. A tVP ściąga haracz od ludzi w zamian oferując same kłamstwa i propagandę dla ciemnego luda.Jak nie msz, to modły, albo serialiki nachalnie propagujace rozród i"przyjemności" związane z dziećmi.Całe szczęście jest TVN.Jedyna TV,ktora weryfikuje kłamstwa reżimowego TVP
bEseTqgj
Remi
2 miesiące temu
"przygarnij kropka" pamiętam jeszcze z pierwszych lat powstania tej stacji , koło polsatu, euronews, RTL7 , eurosport to było coś, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo Polska była zacofana, praktycznie bankrutem z ogromną ilością postsowieckich zakładów, kołchozów, których nikt nie chciał kupić nawet za złotówkę , już wówczas TVP praktycznie przestało się liczyć na rynku, najtrudniej jest stworzyć komedię, czy serial komediowy, wymieńcie choć jeden tytuł poza kościelną tematyką jaki powstał w TVP, a przecież zawsze miała ta stacja ogromne wsparcie finansowe.
A.Spinelli
2 miesiące temu
Tam też informacja wojskowa zakładała telewizję z pieniędzy fozzu???
Maciek
2 miesiące temu
Przypadek,nikt świadomie nie będzie reklamował hejterskiej stacji.
Obiektywny
2 miesiące temu
Czy wzorem amerykańskiej telewizji też mają szczucie i upodlanie w swojej ofercie?
Irko
2 miesiące temu
A TVN jest POLSKI?
fred
2 miesiące temu
Od kiedy TVN jest polski?
rickh
2 miesiące temu
Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, Panamska "Televisora Nacional" także posiada w swojej ofercie programy informacyjne, rozrywkowe czy telenowele.- Każda telewizja posiada w swojej ofercie programy informacyjne , rozrywkowe czy telenowele ....
xfh
2 miesiące temu
tvn-bananowa stacja, hahaha dla lemingów:)
lolk
2 miesiące temu
To współczuje Panamie jak chociaż w 10% będą podobnie jak w Polsce pluć na kraj w którym nadają
Sprawdź
2 miesiące temu
W Chile też jest TVN
bEseTqgb
cienki olo
2 miesiące temu
odkrycie ze telewizja tez posiada programy rozrywkowe i telenowele... gratuluje
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić