"Mandalorian". Skandal w USA. Gwiazda serialu wyleciała z obsady

92

Gina Carano nie jest już częścią serii Gwiezdnych Wojen "The Mandalorian" po tym, jak opublikowała "odrażające opinie" na swoich mediach społecznościowych.

"Mandalorian". Skandal w USA. Gwiazda serialu wyleciała z obsady
Gina Carano jako Cara Dune w ,,The Mandalorian" (Materiały prasowe)

38-letnia aktorka, która przez dwa sezony grała Carę Dune w przebojowym serialu Disney Plus, była wielokrotnie krytykowana przez fanów za swoje prawicowe poglądy.

Została już oskarżona o transfobię, zablokowała zwolenników Black Lives Matters, rozsyłała materiały z anty-wirusem a także siała dezinformację na temat koronawirusa.

Publiczny lincz aktorki po serii postów w mediach społecznościowych

Jej posty w mediach społecznościowych oczerniające ludzi na podstawie ich tożsamości kulturowej i religijnej są odrażające i niedopuszczalne- stwierdza rzecznik Lucasfilm.

Ale miarka się przebrała. Aktorka udostępniła tik-toka, który był porównaniem podzielonego klimatu politycznego w USA z nazistowskimi Niemcami. To samo napisała na swoim instagramie.

Żydów bili na ulicach nie nazistowscy żołnierze, ale ich sąsiedzi. Większość ludzi nie zdaje sobie dziś sprawy, że aby dojść do punktu, w którym nazistowscy żołnierze mogliby łatwo złapać tysiące Żydów, rząd najpierw sprawił, że ich sąsiedzi nienawidzą ich po prostu za to, że są Żydami. Czym to się różni od nienawidzenia kogoś za poglądy polityczne? - grzmiała aktorka.

Oliwy do ognia jednak dodała jej relacja na instagramie, na której widniało zdjęcie ludzi w maskach w Kalifornii z podpisem ,"tymczasem w Kalifornii". Wkrótce usunęła oba posty, ale rozwścieczeni fani opublikowali je ponownie z hashtagiem #FireGinaCarano.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ostatecznie została zwolniona.

Gina Carano nie jest obecnie zatrudniona w Lucasfilm i nie ma żadnych planów, aby była w przyszłości- powiedział rzecznik Lucasfilm

Aktorka, która pojawiła się również w pierwszym filmie ,,Deadpool" powiedziała, że ​​jej kolega z planu ,,The Mandalorian" Pedro Pascal pomógł jej doedukować się w tych sprawach.

Zobacz także: Inauguracja Joe Bidena. Aleksander Kwaśniewski: to próba powrotu do normalności, łatwo nie będzie
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić