Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karol Skomorowski
|

"Wiadomości" znowu to zrobiły. Widzowie wstydzą się na samą myśl

161
Podziel się:

Wszyscy przywykliśmy już do wpadek w programach informacyjnych. Tym razem "Wiadomości" Telewizji Polskiej przeszły same siebie.

"Wiadomości" znowu to zrobiły. Widzowie wstydzą się na samą myśl
"Wiadomości" zaliczyły potrójną wpadkę (Materiały prasowe)

"Wiadomości" po raz kolejny wzbudzają niemałą sensację. W jednym z ostatnich wydań programu mogliśmy zobaczyć sierżant Karolinę Seemann z komendy policji w Kołobrzegu. Jak się okazuje, przedstawiona w materiale kobieta nie jest ani funkcjonariuszem, ani też się tak nie nazywa. Warto dodać, że zdjęcie zostały wykonane również w innej miejscowości.

Z jednego ze wpisów na Twitterze wynika, że bohaterka materiału tak naprawdę nazywa się Alicja Śledziona. Z zawodu jest podinspektorem i rzeczniczką zachodniopomorskiej policji. Co ciekawe, reportaż był kręcony w Szczecinie, a nie w Kołobrzegu. W przeciwieństwie do tego, co podaje Telewizja Polska, drugie z tych miast ma komendę powiatową, a nie miejską. Policjantka pojawiła się także w materiale TVN24, gdzie została poprawnie podpisana.

Pokazać Wam, co jest nie tak z tym obrazkiem? 1. Kobieta w kadrze to nie sierż. Seemann, 2. Sceneria, w której się wypowiadająca Pani znajduje, to nie Kołobrzeg, 3. Kołobrzeg nie ma komendy miejskiej policji, a powiatową. Przypomnę, 2 miliardy. Rocznie - czytamy we wpisie na Twitterze.
Zobacz także: Likwidacja TVP Info? Koalicja Obywatelska zbiera podpisy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(161)
zaba
rok temu
eee tam, co to za różnica.
Ofiara mafii
rok temu
cYTUJE: "rena 3 tyg. Brawa wielkie dla Pana, który o tym napisał. Wytykajmy pisowcom kłamstwa niech nie czują się bezkarni"-- NO TO BRAWO.Jednym słowem jest to zaplanowana i z premedytacją realizowana n a g o n k a na PiS i Rząd.OKAZUJE SIĘ,KOLEJNY RAZ, ZE "OPOZYCJI" NIE CHODZI O POLEPsZENIE BYTU RODAKÓW, A TYLKO DORWANIE SIĘ DO WŁADZY! A KOMENTARZ SZ.P odnosi się raczej do mafijnej działalności gdzie mafia wraz ze skorumpowaną zarazą nęka swoją ofiarę 24,godz/dobę aby .....nie czuła się bezkarna. Nic dodać nic ująć. ofiara mafii łowickiej.
rena
rok temu
Brawa wielkie dla Pana, który o tym napisał. Wytykajmy pisowcom kłamstwa niech nie czują się bezkarni
4321
rok temu
Pieskie życie piesków PiS - reżyseria Jarosław K.
Walenty z PO
rok temu
Cześć, POgłówki! PO ile u was mortadel?
ort
rok temu
Nie jest funkcjonariuszką, a jest inspektorem i rzecznikiem? co to za logika? czytacie co piszecie przed opublikowaniem?
Jopek z PO
rok temu
Czy koperciarz Grodzki już siedzi? czy, jeszcze nie.... na razie.
Jopek z PO
rok temu
Oj,tam,oj tam! Wielu uważających sami siebie, za mądrych, a co jeszcze śmieszniejsze za uczciwych, gorąco zaręczało za uczciwość łapówkarza, Piniora Józefa!
Nikt
rok temu
Jeżeli ta pani nie jest policjantką, podszywa się pod funkcjonariusz policji - popełnia przestępstwo!!!!! - odsyłam do prokuratury I PROSZĘ MODERATORA TEJ STRONY O NIE KASOWANIE TEGO KOMENTARZA!!!!!
Nikt
rok temu
Jeżeli ta pani nie jest policjantką, podszywa się pod funkcjonariusz policji - popełnia przestępstwo!!!!! - odsyłam do prokuratury I PROSZĘ MODERATORA TEJ STRONY O NIE KASOWANIE TEGO KOMENTARZA!!!!!
nikt
rok temu
Jeżeli to prawda a ta pani nie jest policjantką tzn że podszywa się pod funkcjonarjuszkę policji a to jest karalne - odsyłam do prokuratury
amen
rok temu
czyli policja z dykty, podrabiana i przerabiana - pełne zaufanie publiczne jak w pysk.
Cxxxxd
rok temu
Wiemy ze media kłamią bo są przekupione. I tak samo jeżeli chodzi o COVId kłamstwa kłamstwa. Chcą nas kontrolować. Szpitale puste taka prawda. Kolega wbiegł na zamknięty oddział a tam pusto.
natematDE
rok temu
Jasne, bo policjant z Kołobrzegu nie może wystąpić w Szczecinie. Za to w TVN może być cUreczka przez u zwykłe i inne brednie 24 godziny na dobę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić